Інтерфакс-Україна
00:34 30.05.2025

Федеральний апеляційний суд США тимчасово розблокував мита Трампа – ЗМІ

1 хв читати

Федеральний апеляційний суд дозволив президенту США Дональду Трампу продовжувати збір тарифів відповідно до закону про надзвичайні повноваження, повідомляє Associated Press.

Це рішення ухвалено на тлі оскарження адміністрацією Трампа судового наказу про скасування ключового елементу його економічної політики, що передбачав запровадження тарифів у рамках надзвичайних повноважень глави держави.

Як повідомлялося, запроваджені президентом Дональдом Трампом глобальні зовнішньоторговельні тарифи було визнано незаконними і заблоковано федеральним торговим судом США.

Джерело: https://apnews.com/live/donald-trump-news-updates-5-29-2025?utm_source=copy&utm_medium=share

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кабмін збільшив до 50 років максимальний термін дії договору на безоплатне користування культовим майном

Удар про Новошахтинському НПЗ в РФ завдано ракетами Storm Shadow – Генштаб

Військовослужбовець отримав тяжкі травми внаслідок нападу цивільного на Рівненщині, відкрита справа

Генштаб ЗСУ підтвердив ураження порту "Темрюк" в РФ та повідомив про атаку на аеродром "Майкоп" і ремонтний підрозділ окупантів

Окупанти опівдні у Різдво обстріляли середмістя Херсона, загинула людина

Влучання в п'ятиповерхівку в Чернігові: загинула людина, троє зазнали поранень, серед них – дитина

У Чернігові окупанти влучили в п'ятиповерхівку, атакували об'єкт критичної інфраструктури

Держетнополітики не виявила ознак афілійованості управління Одеської єпархії РПЦ закордоном із забороненою організацією

Справжня зима зі снігом та хуртовинами йде в Україну

Сибіга: Росія не припинила бомбардування цивільних навіть на Різдво – світ має діяти

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА