Інтерфакс-Україна
11:04 16.04.2025

Голова Львівської ОВА пропонує обмежити мерство 4 термінами, як у мера Львова Садового

2 хв читати
Голова Львівської ОВА пропонує обмежити мерство 4 термінами, як у мера Львова Садового

Законодавчо обмежити кількість каденцій на посту міського голови чотирма термінами пропонує голова Львівської обласної воєнної адміністрації (ОВА) Максим Козицький.

"Ми ж маємо обмеження для президента, то чому їх немає для мерів міст? Тому я підтримую закон про обмеження кількості каденцій для міських голів. Але пропоную зробити обмеження замість не більше ніж два рази – не більше ніж чотири", – написав він у Телеграм.

Козицький пояснив свій пост тим, що натрапив на інформацію у деяких медіа про підготовку законопроєкту "Про внесення змін до "Виборчого кодексу України" щодо обмеження кількості термінів перебування на посаді міського голови.

"Після двох каденцій людина може мати ще сили та енергію працювати далі, а після чотирьох – сумніваюсь, що у когось буде ентузіазм дбати про громаду", – вважає голова Львівської ОВА.

На його думку, такі обмеження сприятимуть оновленню управлінських кадрів та появі нових ідей у розвитку міст України.

Міський голова Львову Андрій Садовий у листопаді 2020 року був вчетверте обраний на цю посаду.

Пошук в інтернеті видає, що це не єдиний такий випадок. Наприклад, у 2020 році вчетверте мером Моршину також у Львівській області став Руслан Ільницький, Володимир Новацький – мером Южного в Одеській області, а Володимир Коваленко – мером наразі окупованої Нової Каховки у Херсонській області.

А міський голова Старокостянтиніва в Хмельницькій області Микола Мельничук на виборах 2020 року був обраний на цю посаду вп’яте та нагороджений президентом Володимиром Зеленським у 2023 році орденом "За заслуги III ступеню" "за вагомий особистий внесок у державне будівництво, розвиток місцевого самоврядування, самовіддане виконання службового обов’язку в умовах воєнного стану, вірність українському народові".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський говорив з лідерами країн Коаліції охочих, щоб вони не знижували підтримку України після рішення ЄС про кредит

Вплив Орбана на євроінтеграцію України є частиною виборчих процесів в Угорщині, переконаний Зеленський

Зеленський: Бачимо сигнали від деяких партнерів щодо допомоги повернути українських полонених і дітей з РФ

Енергетики відновили електропостачання для понад 324 тис. родин на Миколаївщині після нічного обстрілу дронами

Зеленський про прямий діалог Європи з РФ в разі непогодження мирної угоди: Треба ще поборотися за формат з США

Зеленський про нібито бажання РФ завершення війни: Знаєте як буває - хоче, але не може

Зеленський: Партнери поки не готові давати ліценції на ППО, а ракети притримували після залякувань російськими дронами

Сибіга: Швеція надає Україні $200 млн прямої бюджетної підтримки у 2026 році

Молдова збільшить кількість пунктів пропуску для автобусів та вантажівок – Кулеба

Зеленський очікує заміни командувача ПвК "Південь" Карпенка після ворожих атак по Одеській області

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА