Інтерфакс-Україна
18:08 31.03.2025

Трьох американських військових, зниклих на навчаннях у Литві, знайдено мертвими, пошук четвертого триває

1 хв читати

Трьох американських військових, зниклих на навчаннях у Литві 25 березня, знайдено мертвими, пошук четвертого триває, повідомило командування армії США в Європі та Африці.

"Сьогодні, 31 березня, у Литві були знайдені мертвими троє солдатів армії США, які входили до бойової групи 1-ї бронетанкової бригади 3-ї піхотної дивізії (…) Операції з пошуку та відновлення четвертого солдата тривають", - йдеться у повідомленні на офіційному сайті.

Зазначається, що солдати, чиї особи не розголошуються в очікуванні сповіщення найближчих родичів, зникли безвісти рано вранці 25 березня у своїй броньованій евакуаційній машині M88A2 Hercules.

Раніше в болоті було знайдено їхню бронемашину, її шість днів не могли дістати.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

На пункті пропуску "Краківець" прикордонники виявили незадекларовану коштовну техніку на понад 1 млн грн – ДПСУ

Франція та Італія виступили проти ініціативи ЄС готувати торговельні угоди англійською мовою – ЗМІ

У Ірпені 47-річного чоловіка затримали за стрілянину в бік перехожих – поліція

Сили оборони відбили з початку доби 179 ворожих атак – Генштаб

Стармер повідомив Рютте про підготовку плану оборонних інвестицій до саміту НАТО в Анкарі – ЗМІ

Зеленський очікує від перемовин у Європі рішень щодо далекобійності, ППО та санкцій проти РФ

Зеленський: Без України Європі може бути надзвичайно складно протистояти безпековим викликам з боку РФ

Шведські винищувачі піднімалися для перехоплення російських літаків у Балтійському морі – ЗС Швеції

Зеленський і Трамп можуть одночасно взяти участь у робочій зустрічі саміту G7 у Франції – ЗМІ

ДПСУ повідомила про відновлення пропускних операцій на пункті "Паланка-Маяки-Удобне"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА