Інтерфакс-Україна
19:08 14.03.2025

Країни Європи мають бути залучені до мирного процесу, а переговорам мають передувати безпекові гарантії для України - Єрмак

1 хв читати
Країни Європи мають бути залучені до мирного процесу, а переговорам мають передувати безпекові гарантії для України - Єрмак
Фото: сайт Президента України

Безпекові гарантії для України мають передувати будь-яким переговорам щодо встановлення миру, заявив керівник Офісу президента Андрій Єрмак під час онлайн-переговорів з радниками з питань національної безпеки і дипломатичними радниками глав держав та урядів Данії, Естонії, Ісландії, Латвії, Литви, Норвегії, Фінляндії і Швеції.

"Будь-яким переговорам щодо встановлення справедливого миру в Україні мають передувати надійні безпекові гарантії для України. Це є засадою довготривалого миру в Європі та вагомим елементом стримування збройної агресії проти незалежної держави", – наголосив він.

Як повідомляється на сайті президента України у п'ятницю, Єрмак підкреслив незмінну позицію України стосовно того, що європейські партнери мають бути залучені до мирного процесу, та відзначив вагому роль країн Північної Європи та Балтії в ньому.

"Дякую всім вашим країнам за вагому допомогу, передусім військову. Розраховуємо на її розширення з метою зміцнення України та нашої колективної європейської безпеки", - додав він.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Штучний інтелект встановив, що заяви Трампа і членів його адміністрації збігаються з наративами Кремля – ЗМІ

АРМА перевірить інформацію щодо вартості активів виробника "Моршинської" у ВАКС і СБУ

Вартість активів виробника "Моршинської" за півтора роки зросла вдвіччі - до 5,8 млрд грн

Зеленський про обстріл Черкас: кожен новий день – новий чіткий доказ, що на Росію треба тиснути

Зеленський запропонував уряду Іспанії допомогу в подоланні наслідків блекауту

Подачу газу для населення в Черкасах відновлено – мер

Справедливість неминуче приходить – Зеленський про ліквідацію представників командування збройних сил РФ

Білий дім: Трамп чітко дав зрозуміти, що хоче бачити постійне припинення вогню в Україні, а не будь-які тимчасові паузи в бойових діях

Зеленський: Немає причин чекати 8 травня, має бути негайне і безумовне припинення вогню

Сибіга за дорученням президента запропонував Іспанії, Португалії та Франції допомогу у подоланні кризи енергопостачання

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА