Інтерфакс-Україна
09:39 10.03.2025

Заброньованим медійникам листи сприяння не потрібні, вони продовжують виїжджати за кордон за наказами на відрядження - Мінкультури

2 хв читати
Заброньованим медійникам листи сприяння не потрібні, вони продовжують виїжджати за кордон за наказами на відрядження - Мінкультури

Для заброньованих представників медіа листи сприяння не потрібні, вони продовжують виїжджати за кордон за наказами на відрядження, повідомила перша заступниця міністра культури та стратегічних комунікацій України Галина Григоренко.

"Зміни не стосуються тих, хто заброньований. Вони продовжують виїжджати за наказами на відрядження", - сказала Григоренко в коментарі агентству "Інтерфакс-Україна", відповідаючи на запитання, чи не виникатиме після внесених змін юридичної колізії, коли Держприкордонслужба буде вимагати листи сприяння Мінкультури від усіх медійників, у тому числі заброньованих.

У свою чергу, на запитання, чи є можливість у представників ЗМІ, які не є стратегічними, виїжджати за кордон, заступниця міністра зазначила, що вони можуть звертатись за листами сприяння, якщо організація офіційно зареєстрована як медіа і є в переліку на сайті Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення.

"Звертатись з документами потрібно за адресою реєстрації медіа (юридичної особи) до відповідної обласної адміністрації.

Як повідомлялося, 4 березня Кабінет міністрів узаконив листи сприяння перетину кордону Міністерства культури і стратегічних комунікацій до Державної прикордонної служби, і таким чином врегулював питання перетину кордону військовозобов’язаними митців та працівників медіа. Зокрема, унормовано, що подача документів до Мінкультури мінімум за 15 днів до виїзду, а максимальний строк перебування за кордоном становить не більше 60 календарних днів з дня перетину кордону. Серед важливих нововведень також те, що для юридичних осіб буде важливо мати статус критичності, а фізичні особи-підприємці зможуть подаватися на виїзд, якщо вони три роки, на момент подачі заявки, були зареєстровані і провадили діяльність.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Адміністрація Трампа випадково додала журналіста в чат обговорення атаки проти хуситів – ЗМІ

Американські сенатори вимагають передати заморожені російські активи на допомогу Україні - ЗМІ

Українська делегація залишається в Ер-Ріяді, щоб зустрітися завтра з представниками США - ЗМІ

Трамп відреагував на слова Зеленського про інформаційний вплив РФ на членів команди президента США

Зеленський затвердив склад делегації для роботи над проектом Міжнародної комісії з розгляду заяв для України

В Ізюмі через масовану атаку російських БпЛА займання цивільної інфраструктури - Синєгубов

Ворог втратив на Покровському напрямку 91 військовослужбовця - Генштаб

З початку доби Сили оборони відбили 138 ворожих атак - Генштаб

Переговорні команди в Саудівській Аравії працюють над розширенням перемир'я на Чорне море – Держдеп США

Співзасновник групи "Приват" Мартинов звинувачує експартнерів у відмиванні 5 млрд грн через благодійний фонд

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА