Інтерфакс-Україна
11:38 22.02.2025

Сибіга зкоординував дії з Каллас та французьким колегою напередодні третьої річниці повномасштабного вторгнення РФ

2 хв читати
Сибіга зкоординував дії з Каллас та французьким колегою напередодні третьої річниці повномасштабного вторгнення РФ

(розширена, доповнена)

Міністр закордонних справ України Андрій Сибіга повідомив про перемовини з верховним представником Європейського союзу Каєю Каллас (Kaja Kallas) та з міністром Європи та закордонних справ Франції Жаном-Ноелєм Барро (Jean-Noël Barrot), під час яких сторони узгодили дипломатичні дії напередодні третьої річниці повномасштабної агресії РФ проти України.

"Я говорив з Каєю Каллас та обговорив з нею останні міжнародні події та скоординував кроки напередодні третьої річниці повномасштабної агресії Росії. Я дякую ЄС за те, що він твердо стоїть на боці України — на боці правди, миру, свободи, справедливості та територіальної цілісності", - написав Сибіга в соцмережі Х у суботу.

Пізніше він також повідомив про розмову з головою французького зовнішньополітичного відомства.

"Я мав телефонну розмову з Жаном-Ноелем Барро, щоб зкоординувати дипломатичні дії напередодні третьої річниці повномасштабної агресії Росії. Я вдячний Франції за підтримку України в нашому прагненні до справедливого миру та законного захисту свободи, життя, справедливості та територіальної цілісності", - написав Сибіга.

Як повідомлялося, США у понеділок, у третю річницю повномасштабного вторгнення РФ в Україну, мають намір внести в ООН альтернативний проєкт резолюції про припинення війни в Україні, який вже отримав підтримку в РФ. У той же день президент Франції Емманюель Макрон проведе зустріч з президентом США Дональдом Трампом.

Натомість очікується, що Європейський союз в понеділок запропонує новий пакет допомоги Україні, а також ухвалить 16-й пакет санкцій для РФ, який націлений на так званий російський "тіньовий флот".

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ворог вразив ударними БпЛА інфраструктуру Кривого Рогу, масштабні відключення електрики та опалення

Кривий Ріг перебуває під масованою атакою ворожих БпЛА на інфраструктуру

Бригадний генерал Усов увійшов до складу комісії конкурсу молодих правників

НАБУ й САП викрили керівника депутатської фракції ВР на спробі підкупу народних депутатів

Зеленський обговорив з Гремом і Блюменталем просування санкційного законопроєкту

НАБУ й САП викрили керівника депутатської фракції ВР на спробі підкупу народних депутатів

Сили оборони відбили з початку доби 130 ворожих атак - Генштаб

Ставка ухвалила рішення підвищити ефективність "Лінії дронів" – Умєров

Законопроєкт, який забороняє використання державних коштів для вторгнення в державу НАТО, внесли на розгляд Конгресу США - Стефанішина

Тимчасовий збій у роботі стаціонарних пунктів моніторингу якості атмосферного повітря стався в Києві

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА