Інтерфакс-Україна
18:41 07.02.2025

Бої в Торецьку на Донеччині тривають у міській забудові - ОСУВ “Хортиця”

2 хв читати
Бої в Торецьку на Донеччині тривають у міській забудові - ОСУВ “Хортиця”

(розширена)

Бої в м.Торецьк на Донеччині тривають у міській забудові повідомив, Сили оборони України чинять опір переважаючому в рази російському агресору, повідомив речник оперативно-стратегічного угруповання військ (ОСУВ) "Хортиця" Назар Волошин у коментарі агентству "Інтерфакс-Україна".

"Бої в Торецьку тривають у міській забудові. Активні штурмові дії проводить противник, який всіма силами і засобами тисне на напрямку. Сили оборони України чинять опір переважаючому в рази російському агресору, завдають йому нищівних втрат в особовому складі і техніці"”, - наголосив речник.

За його словами, станом на 16:00 на торецькому напрямку ворог атакував вісім разів, ще точаться чотири бої.

Волошин зазначив, що в Торецьку противник проводить активні штурмові дії щоденно - а це від 10 штурмів і більше. “Основні зусилля ворога зосереджені в напрямку шахта "Торецька" - північ, шахти "Центральна" - південь та по центру в напрямку школи №5. Противник мінує логістичні шляхи, навіть свої позаду. А там, де не має змоги мінувати, робить або завали, підривами, або кидає підручні засоби для ускладнення пересування, - повідомили в ЗСУ.

Волошин проінформував, що щоденні втрати ворога на Торецькому напрямку складають: від 20 вбитими та 50-70 пораненими.

Також в ЗСУ зазначили, що кількість використання дронів-камікадзе українськими підрозділами безпілотних систем лише в Торецьку складає понад сто дронів. Водночас речник наголосив, що російські командири “женуть” на штурм міста навіть поранених, адже евакуація практично неможлива - техніка евакуаційна моментально стає ціллю номер один як для дронів, так і для інших засобів ураження”.

"Ворог використовує всі сили і засоби, щоб нас перемогти....як у силу того, що переважає чисельністю і закидає "штурмовим м'ясом" на атаки своїми воїнами (навіть одноразовими, яких відправляють в один кінець на штурм - якщо дійде до якось певно точки, щоб там перечекав і накопичилось у них певна кількість особового складу для штурму), так на інформаційному фронті (використовує розповсюдження своєї ворожої ІПСО)", - заявив Волошин.

Український аналітичний ресурс DeepState також пише, що "інформація про окупацію ворогом Торецька не є правдою — міські бої тривають, а Сили оборони продовжують чинити опір противнику".

Раніше у п'ятницю Міноборони РФ заявило, що нібито війська РФ захопили Торецьк на Донеччині.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Просування окупантів на минулому новорічному тижні сповільнилося удвічі – DeepState

На дороги Дніпра вилилось 300 тонн олії через дронову атаку, мер говорить, що росіяни розбомбили завод компанії "Бунге" зі США

ДБР повідомило мешканцю Рівненщини про підозру у вчиненні смертельної ДТП в стані сп’яніння

Тво голови СБУ Хмара на початку повномасштабної війни брав участь у звільненні Київщини, в "Альфі" – з 2011р

Мінекономіки у 2026р продовжить ризик-орієнтований нагляд та поступово додаватиме нові послуги у "єДозвіл"

Д.Кулеба: сьогодні кожен у владі та поза нею має бути в команді України

Зеленський обговорив із першим заступником керівника ЦСО "А" СБУ можливий розвиток спецслужби

Зеленський і Поклад обговорили конкретні завдання, щоб окупанти ще більше відчували міць СБУ

Міська влада закликала киян утриматися від масових заходів на Водохреще

Сили оборони відбивають штурм Гришиного, ситуація у Мирнограді складна – 7 корпус ДШВ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА