Інтерфакс-Україна
13:21 05.02.2025

Сибіга сподівається на проведення розмови з держсекретарем США Рубіо в короткій перспективі

1 хв читати
Сибіга сподівається на проведення розмови з держсекретарем США Рубіо в короткій перспективі

Міністр закордонних справ України Андрій Сибіга станом на сьогодні не має підтвердження розмови зі своїм американським колегою Марко Рубіо.

“На жаль, станом на сьогодні в мене немає підтвердження розмови з моїм американським колегою Марко Рубіо. Я чекаю на таке підтвердження і сподіваюся, що ця розмова буде проведена в короткій перспективі. В мене немає інформації щодо участі пана Рубіо у засіданні в Парижі”, - сказав він на спільній пресконференції із міністром закордонних справ Великої Британії Девідом Леммі у Києві у середу.

Водночас Сибіга наголосив, що якщо Рубіо братиме участь у Мюнхенській конференції, то він розраховує на зустріч з ним там.

Раніше агентству “Інтерфакс-Україна” інформовані джерела повідомили, що міністр закордонних справ України Андрій Сибіга запрошений на розширене засідання міністрів закордонних справ Франції, Великої Британії, Німеччини, Польщі, Італії, Іспанії, ЄС та США. Зустріч запланована на 12 лютого в Парижі (Франція).

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський вручив сертифікати на квартири воїнам зі званням Герой України та родинам загиблих героїв

Помер український режисер В’ячеслав Криштофович

Понад тисяча учасників взяли участь у зимовому забігу Spartan Winter 2025 - ГУР

Одна людина загинула, поранена 15-річна дитина через російські атаки дронами по Слов’янську - ДСНС

У Кременчуці водопостачання частково відновили, найскладніша ситуація з опаленням - мер

Росія за тиждень випустила по Україні понад 1600 ударних дронів, близько 1200 КАБів та майже 70 ракет різних типів – Зеленський

Окупанти завдали удару по цивільній інфраструктурі Сумської області, попередньо, без постраждалих - обладміністрація

Ситуація з електропостачанням у містах Кременчук та Горішні Плавні на Полтавщині після ворожої атаки залишається складною – обладміністрація

Окупанти обстріляли трьома КАБами село у Запорізькому районі, є руйнування, без постраждали- - обладміністрація

Спецпредставник США Келлог залишається оптимістом щодо перспектив врегулювання війни

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА