Інтерфакс-Україна
11:16 28.01.2025

Польща ухвалила рішення для обмеження спроб блокування польсько-українського кордону

1 хв читати
Польща ухвалила рішення для обмеження спроб блокування польсько-українського кордону

Польський уряд додав прикордонні контрольно-пропускні пункти до переліку критичної інфраструктури, щоб обмежити можливі спроби блокування польсько-українського кордону в майбутньому, повідомив голова Ради зі співробітництва з Україною та Комітету у закордонних справах Сейму Польщі Павел Коваль.

"Уряд запровадив постанови щодо критичної інфраструктури, що трохи зменшило незручності, пов'язані з протестами на кордоні", - процитувала його слова Rzeczpospolita.

Він зазначив, що "перелік того, що вважається критичною інфраструктурою, розширено".

Як зазначив Коваль, фермери в Польщі та в ЄС завжди шукатимуть способи організації протестів, які матимуть найбільший вплив на владу. З іншого боку, будь-яка влада намагатиметься обмежити ці протести в межах закону.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Уряд спрощує передачу енергообладнання для стабілізації електропостачання під час війни - Свириденко

На 2026р заплановано суттєво розширити проєкт "Центрів життєстійкості" - Музиченко

Свириденко: Уряд звернувся до НКРЕКП про відтермінування запланованих змін тарифів на воду

F-16 перехопили 34 із 35 крилатих ракет під час масованої атаки – речник Повітряних сил

Українські заклади освіти і науки матимуть безоплатний доступ до Scopus та WoS у 2026р - Міносвіти

Понад 75% роботодавців витримують квоту працевлаштування осіб з інвалідністю, є випадки, коли "працюють" трудові книжки - Музиченко

Шмигаль повідомив про новий експериментальний проєкт щодо АТ "Мотор Січ" для його релокації та відновлення

Музиченко: дуже великий виклик - значна частка первинного протезування, але галузь зробила великий скачок

Відшкодовано ще понад 40 млн грн, якими заволоділи у межах програми "Турбота. Назустріч киянам" - прокуратура

За високофункціональним протезуванням понад 95% становить імпорт, в 2026р запрацюють гранти для виробників біонічних протезів - Музиченко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА