13:07 22.01.2025

Молдова відмовилася від участі в "Євробаченні-2025"

1 хв читати
Молдова відмовилася від участі в "Євробаченні-2025"

Молдова відмовилася від участі в пісенному конкурсі "Євробачення" у 2025 році після детального аналізу поточної ситуації, а також економічних, адміністративних і художніх проблем, повідомляється на сайті конкурсу з посиланням на заяву молдовського мовника TRM.

"Рішення було непростим, але необхідним у поточних умовах. Національний відбір цього року виявив певні проблеми, включно зі зниженням суспільного інтересу та загальною якістю мистецьких виступів... Ми проконсультувалися з фахівцями в галузі музики, і більшість із них висловили серйозні сумніви щодо участі Молдови цього року, що повністю збігається з думкою відібраного TRM журі", - зазначив директор телеканалу Moldova 1 Корнеліу Дурнеску.

Повідомляється, що TRM має намір переглянути критерії та методологію відбору, щоб заохочувати ширшу участь талановитих артистів і забезпечувати більш послідовне та конкурентоспроможне культурне представництво на міжнародній сцені.

Відбірковий конкурс країни на Євробачення 2025 "Національний етап" також скасовують.

За словами Дурнеску, конкурс "Євробачення" потребуватиме значних витрат, зокрема на організацію національного фіналу, постановку шоу, просування артиста, проїзд і проживання команди, сценічне виробництво, технічне обладнання та інші супутні витрати.

Молдова бере участь у конкурсі "Євробачення" щороку з моменту свого дебюту в 2005 році і домоглася найкращого результату в 2017 році (3-тє місце). Із 19 разів, коли Молдова брала участь у конкурсі, вона 13 разів проходила до гранд-фіналу.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Адміністрація Трампа залишить лише 294 співробітники USAID із понад 10 тис у всьому світі - ЗМІ

На Мюнхенській безпековій конференції звучатиме меседж "Мир через силу" – посли G7

Адміністрація Трампа розпустила оперативну групу KleptoCapture з боротьби з російськими олігархами - ЗМІ

Трамп підписав указ із санкціями проти Міжнародного кримінального суду - Білий дім

Келлог зустрівся з послом України в США Маркаровою і військовим аташе Кременецьким

Голова МЗС Польщі Сікорський сподівається, що РФ не буде винагороджена за агресію

В Києві чутно роботу ППО

Майже 150 окупантів знешкоджено на покровському напрямку з початку доби – Генштаб ЗСУ

Лідер панівної партії Гренландії заявив про намір якнайшвидше провести референдум про незалежність

Нідерланди передають Україні мобільну лабораторію для допомоги у розслідуванні воєнних злочинів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА