Інтерфакс-Україна
12:31 22.01.2025

СБУ викрила керівництво черкаського хімзаводу на співпраці з РФ

1 хв читати

Служба безпеки України ліквідувала ще одну схему обходу санкцій на експорт української продукції до РФ: на співпраці з країною-агресором викрито керівництво хімічного підприємства в Черкасах.

У телеграм-каналі в середу СБУ повідомляє, що представники українського хімзаводу налагодили оптові постачання добрив і мінералів для аграрної галузі Росії.

"Встановлено, що протягом 2022-2024 років ділки нелегально переправили до росії власну продукцію на суму $1,8 млн", - ідеться в повідомленні.

За інформацією української спецслужби, для прихованого переправлення українського товару до РФ фігуранти використовували афілійовану компанію на Близькому Сході.

Задокументовано, що продукцію черкаського виробника спочатку направляли близькосхідному "посередникові", а звідти здійснювали реекспорт до Росії.

"Серед ключових російських замовників були одні з найбільших компаній агропромислового комплексу країни-агресора – "Щьолково Агрохім" та "Альтерит", - уточнюють у відомстві.

За наявними даними, від початку повномасштабної війни фігуранти відвантажили на російські підприємства понад 216 тонн хімічної продукції.

Слідчі Служби безпеки повідомили керівнику Черкаської компанії про підозру за ч. 1 ст. 111-2 Кримінального кодексу України (пособництво державі-агресору).

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп вважає, що Україна готова до припинення вогню, але чи робить вона достатньо для цього, він скаже за кілька тижнів

Нетаньягу розкритикував узгоджену позицію Великої Британії, Франції та Канади щодо військової операції Ізраїлю в Газі

Мерц, Мелоні, фон дер Ляєн та Стубб в цілому задоволені розмовою з Трампом про його спілкування з Путіним

З початку доби Сили оборони відбили 156 ворожих атак - Генштаб

Трамп та Путін не обговорювали часові рамки можливого припинення вогню між Росією та України – помічник Путіна

Харківський шпиталь продовжує збір на комп'ютерний томограф, попри обіцянку МОЗ замінити зіпсований

Зеленський про обмін військовополонених: Україна не підтримує підходу міняти дітей на військових

Україна розглядає Туреччину, Ватикан або Швейцарію як майданчики для переговорів з РФ, США та ЄС – Зеленський

Зеленський заперечує можливість виведення військ з частини території країни та погодження з ультиматумами РФ

Зарівна обговорила з Девіс повернення викрадених Росією дітей

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА