Інтерфакс-Україна
20:19 14.12.2024

Серед солдатів КНДР, залучених до бойових дій, уже є втрати

2 хв читати

Солдати КНДР у російській формі використовуються військовим командуванням РФ для проведення штурмових дій у Курській області. Росіяни роблять ставку на кількість, заявив керівник Центру протидії дезінформації РНБО Андрій Коваленко.

"Завданням корейців є пробігти під ударами наших сил і зайняти ті чи інші ділянки. Втрати серед військових КНДР уже є. Щодо їх якісних здібностей - піхотинці, які вправляються з радянською зброєю, і біжать вперед", - написав Коваленко в телеграм-каналі.

Він зазначив, що російська пропаганда звеличуватиме військових КНДР з метою використати їх ще й як страшилку для українських військових і цивільних.

"Недооцінювати ворога не варто, але він вмирає і не варто вірити в страшилки. На жаль, витрачати додаткові ресурси на це доведеться. Втім, росія втягнула у війну в Європі КНДР. Не варто сумніватися в тому, що рано чи пізно кндрівці бігтимуть на територію НАТО, якщо зараз Європа не здійснить якісні зміни у своєму ставленні до загроз, а не буде сподіватися тільки на США, або на Україну", - упевнений Коваленко.

Як повідомлялося, за даними ГУР МО України російське командування планує найближчим часом залучити солдатів КНДР безпосередньо до ведення штурмових дій у Курській області РФ. Водночас портал "Мілітарний" із посиланням на військових повідомляє, що північнокорейські підрозділи вже вступили в бій із підрозділами сил оборони України, використовуючи тактику масового піхотного штурму на відкритій місцевості.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ВАКС обрав запобіжний захід спільнику народної депутатки, яку підозрюють у хабарі $250 тис.

Найближчі два дні в Україні без істотних опадів, у вівторок на сході та півночі можливий мокрий сніг з дощем

У Харківській області двоє загиблих, 8 постраждалих через ворожі обстріли

Понад 320 тис. заявок подано на 6,5 тис. грн "Зимової підтримки" для вразливих категорій, почалися перші виплати

Зеленський запровадив почесну відзнаку "Громада-рятівник"

Росіяни атакували дронами місто Оріхове, поранено жінку

У Норвегії викрили російську операцію впливу на академічну та експертну спільноту - РПД

Країни Бенілюксу: вітаємо будь-які ініціативи досягнення миру, проте "жодного рішення щодо України без України"

Ворог просунувся у Донецькій та у Запорізькій областях - DeepState

Росіяни завдали удару по греблі Печенізького водосховища – селищний голова

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА