Інтерфакс-Україна
18:03 18.11.2024

Зеленський відвідав Куп'янськ

1 хв читати
Зеленський відвідав Куп'янськ
Фото: https://www.president.gov.ua

У понеділок президент України Володимир Зеленський відвідав фронт, зокрема Куп'янськ.

"Сьогодні – на фронті. Зараз – Куп’янськ. Вже був у Покровську. У наших бригадах. Привітав хлопців, дівчат – наших воїнів – із Днем сержанта. Сержанти – саме воїни, без яких не уявити нормальну роботу офіцерів і загалом наших підрозділів", - сказав Зеленський у відеозверненні.

Президент подякував усім сержантам, які є прикладом для солдата. Зеленський також додав, що під час поїздки на фронт відзначив державними нагородами найкращих воїнів, які проявили себе в боях, заслухав доповіді командирів, а також доповіді щодо безпекової та соціальної ситуації в Донецькій і Харківській областях.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ворог просунувся у Донецькій та у Запорізькій областях - DeepState

Росіяни завдали удару по греблі Печенізького водосховища – селищний голова

30 ОМБр повідомила про підрив дамби у Привіллі на Донеччині для зупинки просування ворога

Помер український режисер В’ячеслав Криштофович

Понад тисяча учасників взяли участь у зимовому забігу Spartan Winter 2025 - ГУР

Одна людина загинула, поранена 15-річна дитина через російські атаки дронами по Слов’янську - ДСНС

У Кременчуці водопостачання частково відновили, найскладніша ситуація з опаленням - мер

Окупанти завдали удару по цивільній інфраструктурі Сумської області, попередньо, без постраждалих - обладміністрація

Ситуація з електропостачанням у містах Кременчук та Горішні Плавні на Полтавщині після ворожої атаки залишається складною – обладміністрація

Окупанти обстріляли трьома КАБами село у Запорізькому районі, є руйнування, без постраждали- - обладміністрація

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА