17:41 02.11.2024

На лінії фронту зафіксовано 107 бойових зіткнень, найважче на курахівському напрямку – Генштаб ЗСУ

1 хв читати
На лінії фронту зафіксовано 107 бойових зіткнень, найважче на курахівському напрямку – Генштаб ЗСУ
Фото: https://www.facebook.com/GeneralStaff.ua/

Російські загарбники продовжують штурмувати позиції українських захисників. Загалом станом на 16.00 зафіксовано 107 бойових зіткнень, повідомляє Генеральний штаб Збройних сил України.

"Найгарячіший сьогодні Курахівський напрямок - 35 разів ворог атакував поблизу населених пунктів Іллінка, Новоселидівка, Новодмитрівка, Гостре, Максимільянівка, Антонівка, Костянтинівка та Катеринівка. 18 боїв завершено, ще 17 – продовжуються дотепер", - зазначається в повідомленні у телеграм-каналі.

На лиманському напрямку окупанти атакували 13 разів, тривають три бойові зіткнення. На покровському напрямку українські захисники відбили три атаки ворога, п'ять тривають.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У США підтвердили повне відновлення поставок зброї в Україну - ЗМІ

Курщина є особистим приниженням для Путіна і він намагатиметься грати в підвищення ставок перед США, вважає Коваленко

Серед потерпілих від ракетних ударів по Кривому Рогу є поліцейські

Незважаючи на посилений тиск ворога, будемо тримати оборону на Курщині стільки, скільки це буде доцільно та необхідно - Сирський

Серед потерпілих від ракетних ударів по Кривому Рогу є поліцейські

Попри посилений тиск ворога, будемо тримати оборону на Курщині стільки, скільки це буде доцільно та необхідно - Сирський

Україна і Катар обговорили інтереси обох країн, зміцнення та розширення співпраці

Близько 15 країн висловили зацікавленість в обговоренні нової архітектури безпеки для України – Лекорню

Радник з нацбезпеки Волц мав розмову з "російським колегою"

Міністри оборони України та Катару обговорили розширення співпраці

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА