Інтерфакс-Україна
16:12 20.08.2024

ВР удосконалила порядок отримання й декларування вогнепальної зброї

1 хв читати
ВР удосконалила порядок отримання й декларування вогнепальної зброї

Верховна Рада України надала цивільним особам право задекларувати наявну в них зброю і боєприпаси до неї, повідомила народний депутат Ірина Геращенко (фракція "Європейська солідарність").

"291 нардеп у цілому проголосував законопроєкт "Про забезпечення участі цивільних осіб у захисті України" щодо вдосконалення порядку отримання, декларування та поводження з вогнепальною зброєю №9538", - написала Геращенко в телеграм-каналі у вівторок.

За її словами, згідно із законопроєктом, громадяни зобов'язані здати отриману або задекларовану ними вогнепальну зброю та невикористані боєприпаси до неї до органів (підрозділів) Національної поліції України не пізніше ніж через 90 днів після припинення або скасування дії воєнного стану.

Вона уточнила, що йдеться про такі види зброї, як бойовий пістолет, автомат, снайперська гвинтівка відповідного калібру, однак це положення не поширюється на гранатомети, кулемети й вибухонебезпечні речовини.

"Цивільна особа, яка знайде вогнепальну зброю та боєприпаси до неї, буде зобов'язана протягом 24 годин повідомити Національній поліції України про такий факт, передати знахідку поліцейському для подальшої здачі чи декларування", - зазначила Геращенко.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Четверо постраждалих, троє з яких – діти, в Одесі внаслідок масованої атаки російських дронів - МВА

Ворожі ударні дрони влучили в багатоповерхівки в Одесі, є постраждалі - ОВА

Багатоповерхівка у Білій Церкві пошкоджена внаслідок атаки ворожих БпЛА - КОВА

Пожежа на складах та влучання в багатоповерхівку зафіксовані внаслідок атаки російських БпЛА в Одеській області - ОВА

Румунія приєднується до PURL і виділяє EUR 50 млн в рамках бюджету 2025 року

Посол США при НАТО: розвідувальні служби США і союзників скажуть чи відбулася ця атака насправді - ЗМІ

Сили оборони відбили з початку доби 142 ворожі атаки - Генштаб

В оточенні Макрона кажуть про відсутність доказів атаки на резиденцію Путіна – ЗМІ

Мінрозвитку за пів року запустить нову цифрову процедуру відкриття внутрішніх автобусних маршрутів

Камишін вийшов з наглядової ради "Укрзалізниці", Милованов – "Укроборонпрому"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА