Інтерфакс-Україна
14:29 15.08.2024

З початку року в школах почнуть працювати офіцери служби освітньої безпеки - МВС

1 хв читати
З початку року в школах почнуть працювати офіцери служби освітньої безпеки - МВС

МВС України вибудовує модель безпеки закладів загальної середньої освіти, з вересня у школах почнуть працювати офіцери служби освітньої безпеки.

"З вересня в закладах освіти почнуть працювати офіцери служби освітньої безпеки, які виконуватимуть правоохоронну, наставницьку та просвітницьку функцію", - йдеться в телеграм-каналі в четвер.

Під час зустрічі заступниці міністра внутрішніх справ Катерини Павліченко з директорами шкіл Хмельниччини також обговорювали питання пропускного режиму, зокрема, забезпечення закладів освіти тривожними кнопками, системами відеоспостереження та установками металодетекторів.

Зазначається, що основними компонентами моделі безпеки закладів загальної середньої освіти є укриття цивільного захисту та пожежна безпека, проведення навчань та підвищення кваліфікації, координація та взаємодія уповноважених суб'єктів, відповідальних за створення безпечного освітнього середовища.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський - патріарху Варфоломію: Навіть у Святвечір і Різдвяну ніч РФ не припиняла жорстоких ударів по Україні

Бригади 7 корпусу ДШВ доставили різдвяні страви бійцям на передовій

В Чернігові відомо про 8 постраждалих від влучання російського БпЛА у багатоповерхівку

У Міноборони розповіли про український БпЛА "Лінза", який вироблятимуть спільно з Німеччиною

Суд відмовив Держетнополітики у задоволенні апеляції щодо забезпечення позову у справі про припинення діяльності Корецького монастиря (МП)

Померла жінка, що постраждала через ворожий обстріл Києва 23 грудня

Українці вже придбали 40 тис. квитків за програмою "УЗ 3000 км"

City One Development ввела в експлуатацію сьому чергу кварталу "Новопечерські Липки"

Ускладнення руху транспорту та роботи підприємств очікується в Україні через ожеледицю та хуртовину

Кількість постраждалих у Чернігові зросла до п'яти – військова адміністрація

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА