Інтерфакс-Україна
19:03 14.07.2024

Унаслідок обстрілів на Донеччині щонайменше один загиблий і дев'ять постраждалих

1 хв читати
Унаслідок обстрілів на Донеччині щонайменше один загиблий і дев'ять постраждалих

Унаслідок ракетного обстрілу окупантами Мирнограда Донецької області одна людина загинула, шестеро постраждалих, за попередньою інформацією, під завалами можуть перебувати люди, повідомив у неділю ввечері голова обласної військової адміністрації Вадим Філашкін.

"У Мирнограді росіяни влучили ракетою в адмінбудівлю та багатоповерхівку - вбили 1 людину, поранили 6. За попередньою інформацією, ще 2 людини перебувають під завалами", - написав він у телеграм-каналі.

Також, згідно з наявною в нього інформацією, під обстрілом було м. Лиман, відомо про трьох постраждалих, зруйновано одну будівлю і кафе.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Швеція підтримує Данію у відповідь на погрозливу риторику США щодо Гренландії — прем’єр

Адміністрація Трампа розглядає варіанти ударів по Ірану на тлі масових вбивств протестувальників - ЗМІ

Трамп пропонує укласти угоду з Кубою: Я пропоную їм укласти угоду, доки не стало занадто пізно

Сили оборони відбили з початку доби 200 ворожих атак - Генштаб

В КИЄВІ ПРАЦЮЄ ППО - КМВА

Велика Британія готується передати Україні далекобійні балістичні ракети Nightfall — ЗМІ

Ворожа атака пошкодила об’єкт інфраструктури в Одеській області: двоє постраждалих, відсутнє електропостачання – МВА

Папа Римський Лев XIV закликав до припинення насильства в Україні на тлі атак на енергетичну інфраструктуру

В результаті масових протестів в Ірані відомо вже про понад 500 загиблих і тисячі затриманих - ЗМІ

Внаслідок ворожої атаки на автомобіль швидкої допомоги на Чернігівщині постраждали двоє медиків - РВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА