Інтерфакс-Україна
19:35 09.11.2021

"Національний корпус" запропонував своїх добровольців для врегулювання ситуації на польсько-білоруському кордоні

1 хв читати
"Національний корпус" запропонував своїх добровольців для врегулювання ситуації на польсько-білоруському кордоні

Українська політична партія "Національний корпус" направила міністру закордонних справ Республіки Польща Збігневу Рау звернення з пропозицією направити своїх добровольців для допомоги польським силовикам у врегулюванні з мігрантами на польсько-білоруському кордоні.

Відповідне повідомлення разом із зазначеним зверненням оприлюднено в офіційному Telegram-каналі політсили у вівторок.

"Звертаємось до Вас із пропозицією розглянути можливість залучення українських добровольців, ветеранів російсько-української війни – членів нашого Руху у якості волонтерів для допомоги особовому складу, залученому до протидії гібридній агресії РФ на кордоні Білорусі з Республікою Польща", – йдеться у зверненні.

У ньому наголошується, що Республіка Польща підтримала Україну під час збройної агресії Російської Федерації і є другом та надійним партнером української держави у міжнародних відносинах, тому "настав час українцям відповісти взаємністю польському народу".

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У місії НАТО підняли український прапор з нагоди Дня ЗСУ

Росія вдарила по Кременчуку, в місті перебої зі світлом - мер

Росіяни вдарили по місту Новгород-Сіверський на Чернігівщині

Аеропорт Вільнюса знову призупиняв роботу через загрозу з Білорусі

На фронті більше 150 боєзіткнень за добу, найбільше на покровському напрямку - Генштаб

Зеленський разом з переговорниками провів бесіду з Віткоффом та Кушнером, обговорили території та гарантії безпеки

Сибіга і глава МЗС Болгарії обговорили мирні ініціативи та подальші кроки співпраці

Допомога Україні перевищила сплату РФ за нафту і газ лише у 5 з 24 європейських країн у 2022-24рр – Держдеп США

Заступник Рубіо: Європейські країни з 2022 року могли переказати Росії більше коштів, ніж Україні

Макрон повідомив Зеленському про міжнародні дискусії та підтвердив підтримку Франції

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА