20:43 17.12.2024

За шахту "Центральна" в Торецьку точаться важкі бої, казати, що окупанти зайшли, зарано - ОТУВ "Луганськ"

1 хв читати
За шахту "Центральна" в Торецьку точаться важкі бої, казати, що окупанти зайшли, зарано - ОТУВ "Луганськ"
Фото: https://www.facebook.com/GeneralStaff.ua/

За шахту "Центральна" в Торецьку Донецької області точаться важкі бої, ситуація складна, противник постійно тисне, заявила речниця оперативно-тактичного угруповання військ "Луганськ" Анастасія Бобовнікова.

"Питання про шахту "Центральна". На цей момент за неї точаться важкі бої - оскільки це шахта, шахта - це укріплення, висота, терикони навколо неї", - сказала вона в ефірі телемарафону.

За словами речниці, зараз українські воїни ведуть бої і не дадуть ворогу захопити цю шахту.

"Так, їх дуже багато, противник тисне постійно, і ситуація дуже складна. Однак говорити, що вони зайшли на шахту "Центральна", зарано", - заявила Бобовнікова.

Говорячи загалом про ситуацію на торецькому напрямку, речниця зазначила, що окупанти не "стираються", незважаючи на те, що зазнають значних втрат.

"У Торецьку ворог зазнає значної кількості втрат особового складу: до 100 людей убитими та пораненими щодня. На жаль, окупанти мають можливість підвозити особовий склад на передові позиції, а також техніку, озброєння". - розповіла вона.

У ЗСУ зазначили, що в РФ обіцяють своїм контрактниками великі виплати, "які, звісно, ніхто не отримує", але люди поповнюються, і тому в армії є резерви.

Раніше в мережі з'явилася інформація, що ЗСУ втратили контроль над шахтою "Центральна" в Торецьку.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Рязанський НПЗ у РФ зупинив роботу після ударів дронів – ЗМІ

На покровському напрямку за добу знешкоджено 137 окупантів та 27 од. техніки – Генштаб

Єврокомісари запевнили у відданості справедливому миру для України під час спеціальної зустрічі YES у Києві

Міністерка оборони Литви: якщо ми хочемо бути гарантією безпеки для будь-кого, то повинні займати сильну позицію

Зеленський є законно обраним лідером України, а диктатор - Путін, який залишається при владі 25 років, наголосив Волкер

Торговий режим ЄС з Україною після 5 червня може змінитися - віцепрезидент ЄК

Радбез ООН ухвалив резолюцію США "Шлях до миру" в Україні, правка РФ відхилена

Зеленський і Трюдо обговорили оборонну та фінансову підтримку України

Окупанти вдарили по Дергачах, 2 жінки поранені - Синєгубов

Зеленський і Санчес обговорили ситуацію на фронті, потреби ЗСУ та інвестиції у виробництво дронів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА