17:15 12.10.2023

Індустріальний парк "Формація. Сигнівка" у Львові створить 3600 робочих місць

2 хв читати

Нещодавно занесений Кабінетом Міністром до реєстру індустріальний парк "Сигнівка" ("Формація. Сигнівка") у Львові передбачає майже 160 тис. кв. м нових бізнес-просторів і створення 3600 робочих місць, повідомили в пресслужбі Alterra Group.

"Індустріальний парк "Формація. Сигнівка" - перший у майбутній мережі всеукраїнських ІП під нашим управлінням. Його мета - сприяти розвитку економіки України, збільшенню її потенціалу на міжнародному ринку через створення умов для розвитку виробничих підприємств (...) і свідомої спільноти підприємців", - повідомив співзасновник Alterra Group та ідеолог проєкту Дмитро Ковальчук.

Загалом на 30 га території ІП проєкт передбачає створення майже 160 тис. кв. м. промислової та комерційної нерухомості. Йдеться і про об'єкти для переробної та машинобудівної промисловості у форматі Built to Suit ("під ключ"), і про приміщення для малого та середнього бізнесу, комерційні приміщення для продажу й оренди.

Ключовий фокус ІП у частині спеціалізації - підприємства, що виробляють не сировину, а готовий продукт із доданою вартістю: представники легкої та харчової промисловості, машинобудування, поліграфії, виробництва меблів, медичних виробів, пакувальних і будматеріалів.

Запланована проєктом інфраструктура та додаткові сервіси мають сприяти інноваційним розробкам і зростанню наукового та виробничого потенціалу компаній-резидентів. Зокрема, передбачені бізнес-інкубатор для стартапів, навчальний центр, лабораторію прототипування, коворкінг, конференц-хол, медцентр, дитяча та спортивна інфраструктура, супермаркет тощо.

За словами Ковальчука, у створення об'єктів парку буде залучено 5 млрд грн.

Як повідомлялося, у вересні дочірня компанія українського девелопера Alterra Group - ТОВ "Формація. Сигнівка" було обрано на відкритому конкурсі керуючою компанією муніципального індустріального парку "Сигнівка".

ТОВ "Альтерра-Груп" (Alterra Group) - українська компанія, що спеціалізується на девелопменті та управлінні комерційною нерухомістю під ключ. В її портфоліо вісім девелоперських об'єктів на різній стадії будівництва, в управлінні - 35 об'єктів загальною площею 175 тис. кв. м. Серед них - складські та виробничі комплекси, бізнес-центри, торговельні та торговельно-розважальні центри.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

"Нафтогаз" упровадив внутрішній регламент REMIT

"Київтеплоенерго" поміняло на Солом'янці пошкоджену ділянку тепломережі під залізничними коліями без перекриття руху

IFC має намір профінансувати будівництво "Галнафтогазом" ВЕС 150 МВт

DFC і Proparco мають намір надати по $50 млн ЄБРР у 2025 р. для покриття ризиків із торговельного фінансування України

НАБУ направило до суду справу про завдання збитків ДП "Укрспирт" на 55 млн грн

"Укрнафта" планує побудувати у 2024 р. ще близько 100 МВт газової генерації

"Метінвест" має стратегію переходу до виробництва "зеленої" сталі, є проєкти з нарощування випуску окатишів DRI - CСO

НБУ очікувано знизив облікову ставку до 13%

"Енергоатом" найближчими днями виведе в плановий ремонт енергоблок 1000 МВт

"Київтеплоенерго" придбає 15 когенераційних установок сумарною потужністю 60,5 МВт за 1,125 млрд грн

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА