Інтерфакс-Україна
11:05 03.10.2023

Запустити накопичувальну пенсійну систему можна буде лише після перемоги, але інфраструктура буде готова до 2025 року - Жолнович

1 хв читати
Запустити накопичувальну пенсійну систему можна буде лише після перемоги, але інфраструктура буде готова до 2025 року - Жолнович

Міністр соціальної політики України Оксана Жолнович заявляє, що уряд підготує всю інфраструктуру для накопичувальної пенсійної системи до 2025 року, але якщо війна триватиме, то запустити можна буде лише після перемоги.

"Я гадаю, що це буде реально, бо наразі вже практично драфт законопроєкту готовий для того, щоб ми працювали над дизайном накопичувальної пенсійної реформи. Одразу скажу, що запустити її збором внесків можна буде лише після перемоги, інакше не буде як інвестувати ті кошти", - сказала Жолнович в ексклюзивному інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна", відповідаючи на запитання про можливість запуску накопичувальної пенсійної системи у 2025 році.

Водночас міністр наголосила, що до запуску необхідно здійснити ще дуже багато організаційних дій: створити державний накопичувальний фонд, побудувати структуру, створити цифрову програму, яка все це адмініструватиме, і правильно все розпланувати.

На уточнювальне запитання, якщо до 2025 року війна ще триватиме, чи можна буде запустити накопичення, Жолнович зауважила, що уряд робитиме все, щоб уся інфраструктура на той час уже була готова. "Ми дуже розраховуємо, що війна аж настільки не затягнеться, але наразі прогнозувати складно", - додала вона.

Як повідомлялося, у вересні прем'єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що влада планує запустити накопичувальну пенсійну систему у 2025 році.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

МВФ взяв до відома пропозицію України щодо реструктуризації ВВП-варантів

Україна має скасувати пільги в реєстрації платника ПДВ та закрити митні лазівки для спожтоварів – prior actions МВФ

МВФ щодо використання активів РФ радить дотримуватися законодавства та не підривати міжнародну валютну систему

Україна вперше від початку війни запроваджує спільні довгострокові аукціони для імпорту-експорту е/е – "Укренерго"

Аграрії впродовж 2024-2025рр нерівномірно отримували держдопомогу – Рахункова палата

НБУ проти загального репрофайлінгу портфелю ОВДП, але опрацьовує з Мінфіном можливість обміну інфляційних ОВДП

IFC оцінює в EUR4 млрд потенціал України у залученні приватних інвестицій завдяки інноваційному будівництву

НКРЕКП планує у п’ятницю затвердити тариф "Укренерго" на передачу на 2026р в розмірі 785,39 грн/МВт*год

Уряд ФРН виділяє Україні ще EUR100 млн на відновлення енергетичної інфраструктури

EFI Group планує запустити монобрендові точки Beehive Cosmetics у Києві до кінця 2025р.

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА