18:29 06.05.2022

Естонія допоможе Україні у відновленні Житомирської області - глава МЗС

1 хв читати
Естонія допоможе Україні у відновленні Житомирської області - глава МЗС

Естонія допоможе Україні у відновленні Житомирської області, повідомила міністр закордонних справ Естонії Ева-Марія Лійметс.

"Ми хотіли б зосередити нашу увагу на Житомирській області. Ми хотіли б допомогти цій галузі з проведенням відновлення", - сказала Лійметс на пресконференції з міністрами закордонних справ Литви, Латвії та України у Києві у п'ятницю.

Лійметс також зазначила, що Естонія вже отримала певне розуміння потреб і планує надати допомогу на підставі отриманої інформації.

"Естонія - це невелика країна, але наша ідея полягає в тому, щоб залучити інших партнерів, зокрема, фінансових партнерів та інші країни, щоб спільно приєднатися до відновлення будинків, дитячих садків та забезпечити реалізацію великих інфраструктурних проєктів", - додала глава МЗС.

За її словами, Естонія також планує відправити групу експертів із розмінування, які допомагатимуть із розмінуванням у звільнених регіонах України.

"Звісно, ми повністю підтримуємо набуття Україною статусу кандидата на вступ до ЄС. Ми хотіли б відзначити ту велику роботу, яка була проведена щодо заповнення анкети ЄС. Ми продовжуємо підтримувати Україну різними способами, всіма можливими способами", - запевнила Лійметс.

Вона додала, що Естонія прийняла понад 35 тис. українців біженців.

"Ми продовжуємо надавати гуманітарну допомогу і нещодавно проголосували про виділення додаткових EUR3 млн на гуманітарну допомогу для України", - розповіла міністр.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА