Інтерфакс-Україна
16:12 16.09.2021

Бюджет Києва у 2022 році становитиме близько 65 млрд грн - Кличко

1 хв читати
Бюджет Києва у 2022 році становитиме близько 65 млрд грн - Кличко

Бюджет Києва у 2022 році становитиме, за розрахунками, близько 65 млрд грн, заявив мер столиці Віталій Кличко.

"Що стосується бюджету міста, він буде трохи більший, ніж цього року. Незважаючи на недоотримане через пандемію, кошторис 2022 року становитиме приблизно 65 млрд грн", - наводить слова Кличка прес-служба Київської міської державної адміністрації.

За словами мера столиці, майже третину бюджету спрямують на сферу освіти. Значну частину коштів також виділять на медицину, транспорт, будівництво та ремонт доріг.

"Традиційно майже третину бюджету ми спрямуємо на освіту. Це понад 500 дитячих садків, понад 500 шкіл, вищих навчальних закладів. Це заробітна плата викладачів. На другому місці - медицина. В умовах пандемії нам потрібно підтримувати медиків", - наголосив Кличко.

Він також зазначив, що лише цього року через кризу, спричинену пандемією, місто недоотримало майже 5 млрд грн.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

МХП та American Global Strategies співпрацюватимуть для посилення глобальної експансії та продовольчої безпеки

Оцінка збитків ГК "Епіцентр" внаслідок військової агресії перевищує $1 млрд

Мінфін спростував інформацію про підвищення податків для ФОП

Міндовкілля, державні установи і ГО об’єднають зусилля для розробки нового Лісового кодексу

"Метінвест" підтвердив інвестиції 5,7 млрд грн у ГЗК в Кривому Розі, розпочне проект згущення відходів на 9 млрд грн

Доля е/е у собівартості виробництва титанового концентрату в Україні зросла з 30 до більш 60% через тарифи – СЕО "Велти"

НБУ продовжив ще на 30 робочих днів розгляд документів Тігіпка на купівлю Ідея Банку

Створення фонду за угодою з США щодо корисних копалин потребуватиме залучення ЄС – Стефанішина

Українському бізнесу варто заходити на ринки, де відсутня РФ – торгпред України

Темпи відновлення ділової активності у лютому впали до мінімуму за останні два роки - ІЕД

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА