Інтерфакс-Україна
12:36 14.05.2020

У Києві не підвищуватимуть тарифів на проїзд у громадському транспорті - мер Кличко

1 хв читати
У Києві не підвищуватимуть тарифів на проїзд у громадському транспорті - мер Кличко

Тарифів на проїзд у громадському транспорті у столиці підвищувати не планують, заявив мер Києва Віталій Кличко

"Ми не розглядаємо питання підвищення тарифів на проїзд у громадському транспорті столиці. Для нас зараз головне - без ексцесів відновити повноцінну роботу транспорту. Але знову ж таки: ми, як і багато інших країн, продовжуємо жити в режимі надзвичайної ситуації", - сказав Кличко під час онлайн прес-конференції, відповідаючи на запитання від ЗМІ.

Мер закликав киян для їх безпеки користуватися громадським транспортом тільки для того, щоб дістатися на роботу і з роботи та у разі невідкладних справ.

"Ми досі не застраховані від інфекційного вибуху. Наголошу, що підприємство "Київпастранс" продовжує дезінфекцію рухомого складу. Робить це тричі на добу. І робитиме надалі", - зазначив Кличко.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Контінентал Фармерз Груп" впровадила е-портал перевізника на базі ERP IT-Enterprise

Колишній член НКЦПФР Бойко планує далі працювати в напрямку розвитку інститутів спільного інвестування

Євроінтеграція відкриє нові можливості, Україна не повинна їх втратити – СЕО "Метінвесту"

Свириденко: Українці вже витратили 11,3 млрд грн "Зимової підтримки"

"Укрфінжитло" готує основу для залучення ринкового фінансування програми "єОселя"

Кількість вакансій на порталі Work.ua зросла в 9 разів у 2025р., середня зарплата - на 22%

Мінекономіки почало напрацьовувати механізми розподілу держдопомоги аграріям з урахуванням рекомендацій Рахункової палати

СЕО ДТЕК на ВЕФ-2026 прагне об’єднати світову спільноту для підтримки енергетики України, доведеної "до межі зриву" атаками РФ

Раді пропонують унормувати трудове законодавство в умовах війни

Сенс Банк запустив цілодобову лінію підтримки для військових і ветеранів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА