Інтерфакс-Україна
11:30 23.09.2018

Запорізька АЕС відключила енергоблок №2 для усунення дефекту на трубопроводі головного циркуляційного насоса №3

1 хв читати
Запорізька АЕС відключила енергоблок №2 для усунення дефекту на трубопроводі головного циркуляційного насоса №3

Запорізька АЕС 23 вересня о 02:59 відключила другий блок від мережі для усунення дефекту на трубопроводі автономного контуру головного циркуляційного насоса, повідомила прес-служба НАЕК "Енергоатом".

За її даними, 23 вересня 2018 о 2:59 енергоблок №2 Запорізької АЕС відключений від мережі для усунення дефекту на трубопроводі автономного контуру головного циркуляційного насоса №3. Запланований час підключення енергоблоку до мережі – 28 вересня 2018 року.

"Наразі на Запорізькій АЕС в роботі перебувають 3 енергоблоки. Сумарна потужність генераторів становить 2730 МВт. Зауважень до роботи основного обладнання діючих енергоблоків і персоналу немає", – йдеться в повідомленні, оприлюдненому прес-службою НАЕК "Енергоатом" в неділю вранці.

Радіаційний фон в районі розташування Запорізької АЕС і в санітарно-захисній зоні (територія навколо АЕС радіусом 2,5 км) – 8-12 мікрорентген на годину, що відповідає природному радіаційному фону.

"Енергоатом" є оператором всіх чотирьох діючих АЕС України, експлуатує 15 енергоблоків, оснащених водо-водяними енергетичними реакторами загальною встановленою електричною потужністю 13,835 ГВт.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трійку лідерів рейтингу первинних дилерів ОВДП у 2025р сформували Укрексімбанк, ПриватБанк та ОТП Банк

Україна у 2025р. збільшила імпорт вантажних авто на 5,5%

Міненерго припинило повноваження глави "Оператора ринку" Гавви

"Контінентал Фармерз Груп" впровадила е-портал перевізника на базі ERP IT-Enterprise

Колишній член НКЦПФР Бойко планує далі працювати в напрямку розвитку інститутів спільного інвестування

Євроінтеграція відкриє нові можливості, Україна не повинна їх втратити – СЕО "Метінвесту"

Свириденко: Українці вже витратили 11,3 млрд грн "Зимової підтримки"

"Укрфінжитло" готує основу для залучення ринкового фінансування програми "єОселя"

Кількість вакансій на порталі Work.ua зросла в 9 разів у 2025р., середня зарплата - на 22%

Мінекономіки почало напрацьовувати механізми розподілу держдопомоги аграріям з урахуванням рекомендацій Рахункової палати

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА