Інтерфакс-Україна
16:51 29.08.2018

Кабмін доручив МЕРТ вести реєстр програм секторальної бюджетної підтримки ЄС

1 хв читати
Кабмін доручив МЕРТ вести реєстр програм секторальної бюджетної підтримки ЄС

Кабінет Міністрів доручив Міністерству економічного розвитку і торгівлі (МЕРТ) підготувати звіт щодо виконання індикаторів і виплати траншей коштів секторальної бюджетної підтримки Європейського Союзу, а також вести реєстр програм такої підтримки.

Відповідне рішення Кабмін ухвалив на засіданні в середу.

Згідно з пояснювальною запискою до проекту відповідної постанови, якою володіє агентство "Інтерфакс-Україна", такі заходи дають змогу поліпшити вибірку коштів за програмами секторальної бюджетної підтримки ЄС.

Крім зазначених заходів, документ передбачає також здійснення спільно з Європейською Комісією оглядів стану реалізації програм за участю центральних органів виконавчої влади, відповідальних за їх виконання.

Кабмін також зобов'язав органи, відповідальні за виконання програм, надавати уряду, МЕРТ і Мінфіну звіти за їх завершенні.

Згідно з пояснювальною запискою, передбачається також визначення термінів підготовки програм, узгодження з європейською стороною обсягів фінансових ресурсів виходячи з кількості, видів та термінів траншей.

За даними аналізу Рахункової палати України, надходження безоплатній та безповоротній допомозі в рамках програм секторальної бюджетної підтримки ЄС на кінець 2017 року становлять EUR296,6 млн, що відповідає 67,5% від запланованих EUR439 млн. На думку Рахункової палати, це свідчить про недостатні зусилля бенефіціарів у реформуванні відповідних секторів, а також про недостатній діалог між одержувачами програм та ЄС.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Заявки на участь у програмі залучення інвестицій у проєкти зі скорочення викидів можна подати до 30 січня — Мінекономіки

Кількість виданих кредитів за програмою "єОселя" у 2025 р. зменшилась на 8,7%

РФ у IV кв.-2025 вдвічі збільшила удари по портах України та пошкодила в 2,5 рази більше суден ніж у IV кв.-2024

Енергетики намагаються не допустити збільшення тривалості обмежень е/е в умовах похолодання та обстрілів РФ – глава Держенергонагляду

Мінцифри реалізує 9 погоджених урядом експериментальних проєктів щодо цифровізації в різних сферах

ЕКА починає прийом онлайн-заяв на часткову компенсацію знищеного війною майна та страхових премій при страхуванні від воєнних ризиків

Наглядова рада ПриватБанку погодила збільшення ліміту кредитної лінії для "єОселі" до 11,5 млрд грн

Максимальна допомога по безробіттю з січня 2026р зросла на 647 грн

Профіцит платіжного балансу в листопаді зріс до $5,1 млрд за збільшення дефіциту поточного рахунку до $3,5 млрд

Мінфін у січні-березні планує зменшити пропозицію доларових ОВДП

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА