Інтерфакс-Україна
15:42 21.12.2023

"Київстар" надав користувачам безкоштовний доступ до "Київстар ТБ"

2 хв читати
"Київстар" надав користувачам безкоштовний доступ до "Київстар ТБ"

Найбільший український оператор зв'язку "Київстар" як компенсацію за проблеми зі зв'язком під час масштабного збою надав усім користувачам безплатний доступ до "Київстар ТБ".

"Працює "Київстар ТБ" із безкоштовним доступом для всіх, навіть неавторизованих користувачів, доки ми справляємося з наслідками хакерської атаки", - повідомила компанія на фейсбук-сторінці у четвер.

Мобільний оператор уточнив, що станом на 21 грудня вдалося відновити послугу "Домашній інтернет". При цьому, як зазначається, в окремих користувачів ще можуть виникати труднощі з локальним обладнанням.

Раніше "Київстар" повідомив, що як компенсацію абоненти отримають можливість безкоштовно користуватися послугами, на які вони підписані, протягом місяця. Крім того, мобільний оператор виділить 100 млн грн Збройним силам України

Також уточнено, що абонентам "Домашнього інтернету" і тарифів "ВСЕ РАЗОМ" не буде списано планової плати за пакет послуг із 1 до 31 січня, а для контрактних абонентів із послугою "Домашній інтернет" - із 22 грудня до 21 січня.

Для корпоративних клієнтів це буде оформлено у вигляді знижки в 100% на плату за тариф з використанням послуг мобільного зв'язку, фіксованого інтернету, передачі даних і телефонії з 1 до 31 січня.

Як повідомлялося, після збою рано вранці 12 грудня, спричиненого масштабною кібератакою, "Київстар" почав відновлення послуг голосового зв'язку ввечері 13 грудня, за добу в окремих регіонах знову запрацював мобільний інтернет від компанії, а про його повне відновлення загалом у країні компанія повідомила ввечері 15 грудня.

Про відновлення основних послуг, включно з смс і мобільним інтернетом у роумінгу, компанія повідомила 20 грудня. 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

З 1 січня 2026р. українці користуватимуться мобільним зв’язком в ЄС без доплат за роумінг

Електронний суд із використанням ШІ стане одним із ключових пріоритетів Мінцифри у 2026р – 1-й віцепрем’єр

Міноборони України тестує онлайн-постановку на військовий облік через Резерв+

Львів і Бородянка стануть пілотними зонами запуску 5G – перший віцепрем’єр

Послугу розлучення онлайн в "Дії" буде запущено в I кв. 2026р - Федоров

Мінцифри працює над онлайн-здачею теоретичного іспиту з водіння — перший віцепрем’єр

В Україні протягом кількох тижнів запустять пілотне 5G у двох містах – перший віцепрем’єр

PlayCity отримало заявки від всіх трьох операторів на конкурс з ліцензування лотерей

KNESS на 30% оптимізував часозатрати завдяки автоматизації бізнес-процесів з IT-Enterprise

PlayCity планує у січні-2026 запустити оновлений реєстр залежних від азартних ігор осіб – керівник

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА