Інтерфакс-Україна
17:49 07.12.2022

Водійські права у "Дії" з 14 грудня будуть дійсні без пластикового аналога - Мінцифри

1 хв читати
Водійські права у "Дії" з 14 грудня будуть дійсні без пластикового аналога - Мінцифри

Кабінет Міністрів врегулював питання використання електронного посвідчення водія через застосунок "Дія", скасувавши необхідність водію мати із собою пластиковий аналог, повідомляє Міністерство цифрової трансформації України в середу.

"Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль підписав постанову №1299, яка дозволяє використовувати тільки електронне посвідчення водія в "Дії" без пластикового аналога", - йдеться у пресрелізі відомства.

Зазначається, що з дня набрання чинності постановою 14 грудня навіть під час оформлення посвідчення водія людина може обирати, зробити тільки диджитал-документ або замовити пластикову картку.

"Тепер, коли ви отримуєте посвідчення водія, ви можете відмовитися від пластику. І використовувати тільки цифрові документи. Але в будь-який момент замовити пластикові права і отримати їх поштою. Вони знадобляться, наприклад, для водіння авто за кордоном", - зазначив віцепрем'єр - глава Мінцифри Михайло Федоров у телеграм-каналі.

Відомство уточнило, що в "Дії" документ доступний в україномовній та англомовній версіях. Водночас права і техпаспорт мають міжнародне кодування, яке використовується в ЄС, США та Канаді.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Нова пошта" у 2025р покращила різдвяний рекорд щоденного опрацювання відправлень на 7,1%

Ключовим у можливому збільшенні оподаткування посилок з імпортом є модель його впровадження – "Нова пошта"

Держбюджет щороку втрачає близько 19 млрд грн за оцінки нелегального грального ринку у 50% – керівник PlayCity

PlayCity планує повноцінно підключити гральний бізнес до системи онлайн-моніторингу у 2026р. – керівник

PlayCity спільно з Мінцифрою працюють над змінами в Податковий кодекс та 3 закони - керівник держагентства

Гендиректор "Укрпошти" сподівається на реалістичні рішення щодо оподаткування посилок

Кількість абонентів 5G у світі досягне 6,4 млрд у 2031 році - Ericsson

Пункти незламності відтепер зможуть мати інтернет через xPON або Starlink - перший віцепрем’єр

Кабмін пропонує встановити в Україні 7 січня Днем програміста

"Укрпошта" та "Нова пошта" 24–25/12 працюватимуть без змін, 31 грудня — до 16:00-17:00, 1/01 – вихідний

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА