18:39 06.10.2021

Збій роботи Facebook міг обійтися компанії у $100 млн - ЗМІ

2 хв читати
Збій роботи Facebook міг обійтися компанії у $100 млн - ЗМІ

Збій роботи застосунків Facebook Inc. (SPB: FB) - Facebook, Instagram і WhatsApp у понеділок може коштувати компанії приблизно $100 млн, підрахували аналітики американського видання Fortune.

Експерти Fortune у своїх розрахунках базувалися на фінансових результатах компанії за другий квартал поточного року, в якому виручка Facebook становила $29,08 млрд, або $319,6 млн у день, або $13,3 млн у годину. Зважаючи на те, що застосунки компанії не працювали протягом майже 7,5 годин, вона могла втратити $99,75 млн.

Інша компанія, що надає послуги з оцінки реклами, Standard Media Index дала оптимістичнішу оцінку. За підрахунками її аналітиків, Facebook міг втратити майже $3,3 млн за період збою. Однак Standard Media Index покладалися виключно на оцінку того, скільки компанії витрачають на рекламу своїх продуктів у застосунках Facebook у день.

Крім того, віце-президент дослідницької Forrester Майк Пру вважає, що майже 10 млн компаній і брендів, які розміщують свою рекламу у Facebook та Instagram, можуть обґрунтовано вимагати відшкодування збитків - ймовірно, у вигляді безкоштовної реклами.

"Лише Facebook може точно сказати, яка частина виручки була втрачена внаслідок збоїв. Рекламодавці та клієнти мають вимагати від компанії відшкодування втрачених можливостей", - зазначив Пру у своєму коментарі для CNBC.

Продаж деяких підприємств, які використовують платформи Facebook, під час збою в понеділок скоротився на 30-70% порівняно з таким самим періодом тиждень тому, написало видання The New York Times.

Повний текст матеріалу доступний у стрічці новин за підпискою

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА