12:33 16.12.2019

Телеканал "Україна 24" розпочав мовлення прямоефірних студій

2 хв читати
Телеканал "Україна 24" розпочав мовлення прямоефірних студій

 Загальнонаціональний інформаційний телеканал "Україна 24" у понеділок запустив роботу студій "Україна 24".

Як зазначено на сайті Media Group Ukraine (MGU, Київ), планується три денних випуски talk-студій у будні: "Сьогодні. Ранок" - 10:40-12:30, "Сьогодні. День" - 14:30-16:30, "Україна сьогодні" - 19:30-21:30.

У вихідні з 17:40 до 20:30 виходитиме розширений підсумковий випуск "Україна сьогодні".

Щогодини з 9:30 до 20:30 в ефірі телеканалу "Україна 24" виходитимуть 10-хвилинні випуски новин, о 21:30 - підсумковий 30-хвилинний випуск. Ведучі випусків новин: Віра Свердлик, Катерина Федотенко, Анна Кунець, Вікторія Малосвітна, Сергій Нікіфоров.

"Ми стартуємо стрімко, тому не можемо анонсувати усі прем'єри зараз, але точно можу сказати, що вже в лютому на глядачів чекають великі шоу, зірки в ефірі, несподівані формати. Більшість наших ведучих, які - і це особлива гордість - виросли всередині команди "Сьогодні", будуть включатися як зі студійного комплексу, так і з найрізноманітніших локацій в Україні та світі", - зазначив директор дирекції інформаційного мовлення MGU Юрій Сугак, наголосивши, що "Україна 24" – це медіа нового покоління, яке створюється конвергентною редакцією, готовою до експериментів і змін.

За словами директора MGU Євгена Бондаренка, "Україна 24" запускається як мультиплатформений інформаційний ресурс, який, окрім присутності в кабельних мережах операторів, на супутниковій платформі Xtra TV та ОТТ-платформі OLL.TV, також буде доступний на платформах: YouTube, Facebook і Telegram.

Як повідомлялося, Нацрада з питань телебачення і радіомовлення 7 листопада погодила переоформлення загальнонаціональної цифрової ліцензії телеканалу "Ескулап" зі зміною логотипу на "Україна 24", а також зміною програмної концепції - з інформаційно-просвітницької+кінопоказ на інформаційну.

ТОВ "Медіа Група Україна" об'єднує національний ефірний телеканал "Україна", розважальний молодіжний телеканал "НЛО TV"; тематичний телеканал "Індиго TV"; тематичні канали "Футбол 1"/"Футбол 2"; регіональні телеканали "Донбас", "34 телеканал", "Сигма"; оператора супутникового телебачення Xtra TV; міжнародні канали Ukraine 1/ Ukriane 2, NLO TV 1/ NLO TV 2; продакшн-компанії "Телі Про", "Допоможемо ТБ"; медіа-агентство повного циклу "Медіа Партнерство Баінг"; мультимедійну платформу "Сьогодні" - теленовини "Сьогодні" і сайт segodnya.ua; кросплатформний проект Vogue UA.

Власником медіахолдингу є група "Систем Кепітал Менеджмент" Ріната Ахметова.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА