Інтерфакс-Україна
11:57 22.01.2025

Держмитслужба попереджає про зупинку роботи сервісів інформаційного обміну з Держказначейством 25 січня

1 хв читати

Державна митна служба України повідомила про тимчасову призупинку роботи сервісів інформаційного обміну з Державною казначейською службою України 25 січня 0 12:00 у зв’язку з технологічними роботами.

Згідно з інформацією в Телеграм-каналі ДМС, орієнтовний час проведення робіт - 6 годин.

"Для безперебійного здійснення митного оформлення у цей період рекомендуємо платникам податків заздалегідь здійснити авансові платежі на депозитні рахунки, відкриті в Казначействі для Держмитслужби та її територіальних органів", - зазначили в ДМС.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

PlayCity розпочало співпрацю з YouTube щодо протидії незаконній рекламі азартних ігор

Meest з 20 квітня підвищує тарифи на доставку по Україні та за кордон

Siemens спрямує ШІ-інвестиції переважно у США через жорстке регулювання в Європі

Google і Marvell Technology обговорюють розробку двох нових ШІ-чипів

Signal залишиться вільним від ШІ та збереже фокус на безпечному приватному спілкуванні

"Укрпошта" спільно з Коордштабом з поводження з військовополоненими оголосили конкурс ескізів поштової марки "Ми чекаємо!"

Затримано зловмисників, які організували ботоферму для вимагання "криптоборгів" з українців

Петиція до Кабміну про відповідальність за створення та розповсюдження deepfake контенту набрала лише 50 голосів

Стартував конкурс "Handwritten to Data" з ШІ-рішень для цифровізації державних архівів із призовим фондом $7 тис

PlayCity оштрафувало "Паті Пленет" на 4,3 млн грн за допуск до гри особи з Реєстру обмежених

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА