Інтерфакс-Україна
15:54 07.11.2023

Стефанішина про майбутній звіт Єврокомісії: Дасть розуміння подальших кроків, але формулювання будуть стриманими

1 хв читати
Стефанішина про майбутній звіт Єврокомісії: Дасть розуміння подальших кроків, але формулювання будуть стриманими

Віцепрем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанішина заявляє, що майбутній звіт Європейської Комісії розповість про прогрес України й дасть розуміння подальших кроків, але формулювання в ньому будуть стриманими.

"Ми зробили все, про що домовлялися. Реформи подовжаться і надалі до і після початку переговорів про членство. Це марафон. У коментарях навколо очікуваного звіту Європейської Комісії забагато емоцій і мало розуміння шляху, який відкрився перед нами 23 червня минулого року. Живучи в постійніх "емоційних гойдалках", ми часто схильні до категоричних оцінок. За критикою ми не чуємо похвали; а концентруючись на окремих речах, втрачаємо з поля зору основне. Однак це не про процес розширення і, звісно, не про те, як працює знаменита "брюссельська бюрократія", - написала Стефанішина у фейсбуці.

За її словами, звіт, який буде опубліковано 8 листопада, розповість про прогрес України й дасть розуміння подальших кроків. "Але формулювання будуть стримані. І у цьому контексті відзначу три речі: 1) Україна є частиною ширшого політичного пазла розширення, і звіт буде саме про це; 2) реформи мають продовжуватися, вичерпного списку завдань не буде; 3) звіт ЄК - це лише основа, рішення щодо відкриття перемовин прийматимуть лідери ЄС у грудні", - наголосила віцепрем'єр.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Макрон шукає альтернативний діалог з РФ, всі ми хочемо закінчити війну - Зеленський

Україна довіряє американським гарантіям безпеки, а країни НАТО довіряють одна одній, переконаний Зеленський

Україна на перемовинах підтвердила свої позиції щодо територій, спільне розуміння щодо ЗАЕС не знайдене – Зеленський

США пропонують завершити війну до початку літа, і ймовірно, будуть тиснути на сторони згідно з таким графіком – Зеленський

Трамп підписав указ, що дозволяє вводити мита щодо країн, які співпрацюють з Іраном

Кличко звернувся до депутатів Європарламенту щодо допомоги Києву в умовах енергетичної кризи

Засідання робочої групи з підготовки законодавчих ініціатив щодо виборів у воєнний та повоєнний період відбудеться 12 лютого — Корнієнко

Україна очікує політичного рішення про вступ до ЄС у 2027 році та розраховує на розширення спільних оборонних проєктів у межах SAFE - Жовква

Зеленський обговорив з Туском співпрацю в енергетиці, захисті та відновленні, а також тиск на РФ

Трамп поговорив з Сі Цзіньпіном, зокрема, про війну в Україні

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА