20:51 15.09.2023

Польща продовжить заборону на імпорт українського зерна, незважаючи на рішення ЄС

1 хв читати
Польща продовжить заборону на імпорт українського зерна, незважаючи на рішення ЄС

Польща має намір продовжити обмеження на імпорт української сільгосппродукції, незважаючи на рішення Європейської комісії про скасування обмежень із 15 вересня, заявив прем'єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький.

Як повідомляє Польське агентство преси (PAP), про це Моравецький сказав під час зустрічі з виборцями в місті Елк.

"Ми продовжимо заборону на імпорт українського зерна, незважаючи на відсутність схвалення ЄС. Ми зробимо це, тому що це в інтересах польського фермера", - зазначив прем'єр Польщі.

"З приводу рішення Європейської комісії прем'єр-міністр Моравецький недвозначно заявив на зустрічі в Елку, що Польща продовжить ембарго на українське зерно", - написав прессекретар уряду Польщі Пьотр Мюллер у соціальній мережі Х (раніше - Твіттер).

Як повідомлялося раніше, Європейська комісія в п'ятницю оголосила, що не буде продовжувати обмеження на імпорт сільськогосподарської продукції з України після 15 вересня за деякими умовами, які дозволять уникнути нового стрибка зерна.

Єврокомісія ввела тимчасове обмеження на імпорт української сільгосппродукції до п'яти держав-членів ЄС - Польщі, Болгарії, Угорщини, Румунії та Словаччини. Ті стверджували, що українське зерно б'є по їхньому ринку і шкодить фермерам.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

За прем'єрства Карні підтримка України з боку Канади продовжуватиметься - Мережко

Ексголову ЦБ Канади Карні обрано прем'єр-міністром країни

Тимошенко закликала Раду відреагувати на заяву голови німецької розвідки про необхідність продовжувати війну ще 5 років

Президент Єврокомісії: Рішення про роль ЄС в мирній угоді буде знайдено у співпраці з Києвом

Трамп планує вивести американські війська з Німеччини в Угорщину – ЗМІ

Міністр фінансів США: Саме Європа має дати гарантії безпеки для України

Республіканці вимагають від Трампа відновлення військової та розвідувальної допомоги Україні

Більшість українців вважають санкції щодо Порошенка відволіканням уваги або тиском на опозицію – опитування КМІС

Туреччина підтримує ініціативу щодо якнайшвидшого припинення вогню й атак у повітрі та на морі у війні РФ проти України – Ердоган

Європа розуміє необхідність покладатися на власну систему безпеки - нардеп Мережко

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА