Інтерфакс-Україна
07:17 19.02.2023

Нідерланди скоротять кількість дипломатів РФ у посольстві в Гаазі

1 хв читати
Нідерланди скоротять кількість дипломатів РФ у посольстві в Гаазі

МЗС Нідерландів у суботу повідомило, що ухвалило рішення скоротити кількість російських дипломатів у посольстві в Гаазі, а також закрити генконсульство в Санкт-Петербурзі, передають західні ЗМІ.

"Частина дипломатів покинуть нашу країну протягом двох тижнів", - наводять ЗМІ витяги із заяви нідерландського міністра закордонних справ Вопке Гукстри.

Він пояснив, що влада пішла на такий крок, оскільки вважає, що частина дипломатів РФ займається в його країні збором розвідданих.

Зі свого боку, нідерландські ЗМІ зазначають, що рішення стосуватиметься 10 російських дипломатів, і тепер кількість працівників посольства РФ у Гаазі буде відповідати кількості дипломатів у нідерландському посольстві в Москві.

За даними преси, уряд Нідерландів також наказав закрити російське торговельне представництво в Амстердамі. Зазначається, що однією із причин такого рішення стала відмова Росії видавати візи нідерландським дипломатам.

"Росія відмовляється надавати візи дипломатам Нідерландів, які б працювали в консульстві в Санкт-Петербурзі або в посольстві в Москві", - стверджується в заяві Гукстри.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Понад 100 тис. людей зібралися в Будапешті на концерті-мітингу проти Орбана напередодні виборів в Угорщині – ЗМІ

МЗС Естонії, Латвії та Литви відкинули звинувачення Росії у сприянні атакам дронів

Венс прямує до Пакистану на переговори з Іраном

Макрон запросив Трампа на вечерю до Версаля після саміту G7

Президент Єврокомісії зустрінеться з генсеком НАТО після його візиту до США

Трамп і Венс не втручаються у вибори в Угорщині – посол США в ЄС

Нардеп Герасимов повідомив про плани створення ВЦА в Південноукраїнську, де розташована АЕС

Політологи скептично оцінюють результат операції США в Ірані: Україна має змінити формат переговорів

Трамп: Віткофф і Кушнер вирушать до Пакистану на переговори з Іраном

РНБО про експорт озброєння країнам Затоки: прагнемо побудувати цілісну екосистему, а не просто експортувати готову продукцію партнерам

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА