Інтерфакс-Україна
21:16 28.11.2022

РФ має звільнити всіх цивільних, депортованих та затриманих з політичних мотивів українців

1 хв читати
РФ має звільнити всіх цивільних, депортованих та затриманих з політичних мотивів українців

РФ має звільнити затриманих на окупованих територіях України цивільних осіб, а також забезпечити доступ гуманітарних організацій до всіх утримуваних, йдеться у спільній заяві міністрів закордонних справ Естонії, Фінляндії, Ісландії, Латвії, Литви, Норвегії, Швеції.

"Ми закликаємо Російську Федерацію виконати свої зобов'язання відповідно до міжнародного гуманітарного права. Ми закликаємо Росію звільнити українських цивільних осіб, незаконно депортованих і затриманих під політичним приводом, а також тих, хто був узятий у заручники під час повномасштабного вторгнення в Україну. Ми наголошуємо на необхідності забезпечення гуманітарного доступу для захисту життя, прав і гідності жертв збройних конфліктів відповідно до міжнародного гуманітарного права. У зв’язку з цим має бути забезпечений доступ гуманітарних організацій до тих, хто цього потребує", - йдеться у спільній заяві міністрів, текст якої в понеділок поширила пресслужба українського зовнішньополітичного відомства.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Євросолідарність" закликала Зеленського ветувати держбюджет-2026 рік, щоб підняти виплати військовим

Кличко заявив про політичний тиск і переслідування місцевої влади столиці

Сибіга заявив про суттєвий прогрес у питанні використання заморожених російських активів

Глава МЗС Італії вважає участь в ініціативі PURL "передчасною"

Україна отримала запрошення від американської сторони відвідати США найближчим часом для продовження переговорів - Сибіга

Генсек НАТО: союзники продовжать невпинно підтримувати Україну

Кличко вручив нагороди від столиці захисникам і захисницям до Дня ЗСУ

Нардеп Тарасенко: у Держбюджеті-2026 передбачено майже 19 млрд грн на ветеранську політику

"Батьківщина" закликає створити коаліцію та уряд національної єдності - Тимошенко

Мелоні наголосила на важливості "зближення поглядів" між Європою та США для миру в Україні

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА