Інтерфакс-Україна
12:17 11.10.2022

Стефанчук: Визнання РФ державою - спонсором тероризму спричинить санкції для країн, які співпрацюють з нею в будь-яких сферах

1 хв читати
Стефанчук: Визнання РФ державою - спонсором тероризму спричинить санкції для країн, які співпрацюють з нею в будь-яких сферах

Визнання Російської Федерації державою - спонсором тероризму спричинить відповідні юридично-фінансові наслідки санкційного тиску на ті держави, які співпрацюватимуть із Росією в будь-яких сферах, заявив голова Верховної Ради України Руслан Стефанчук.

"За цим рішенням йдуть абсолютно конкретні наслідки. Зокрема, коли Верховна Рада України зверталася до США щодо визнання Росії державою - спонсором тероризму, то це накладає певні обмеження щодо діяльності Росії у світі. Якщо таке станеться, будь-яка співпраця іншої країни з РФ тягне за собою відповідні юридично-фінансові наслідки щодо санкційного тиску на ті держави, які будуть співпрацювати з Росією в будь-яких сферах", - сказав він в ефірі національного телемарафону у вівторок.

Як повідомлялося, ВР 3 травня звернулася до Палати представників та сенату Конгресу США із закликом визнати Росію державою - спонсором тероризму.

Водночас посол США в Україні Бріджит Брінк заявляла про те, що Сполучені Штати всерйоз розглядають питання про оголошення такого статусу для РФ.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Туск звернувся до США після публікації безпекової стратегії

Порошенко привітав ЗСУ і закликав владу всі можливі ресурси спрямовувати на потреби оборони

"Євросолідарність" закликала Зеленського ветувати держбюджет-2026 рік, щоб підняти виплати військовим

Кличко заявив про політичний тиск і переслідування місцевої влади столиці

Сибіга заявив про суттєвий прогрес у питанні використання заморожених російських активів

Глава МЗС Італії вважає участь в ініціативі PURL "передчасною"

Україна отримала запрошення від американської сторони відвідати США найближчим часом для продовження переговорів - Сибіга

Генсек НАТО: союзники продовжать невпинно підтримувати Україну

Кличко вручив нагороди від столиці захисникам і захисницям до Дня ЗСУ

Нардеп Тарасенко: у Держбюджеті-2026 передбачено майже 19 млрд грн на ветеранську політику

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА