Інтерфакс-Україна
17:31 05.09.2022

У ЄС наголосили на необхідності завершення відбору нового директора НАБУ та реформи КСУ

1 хв читати
У ЄС наголосили на необхідності завершення відбору нового директора НАБУ та реформи КСУ

Рада асоціації Україна-ЄС наголосила на необхідності завершення відбору нового директора Національного антикорупційного бюро (НАБУ) та реформи Конституційного Суду (КСУ).

"Рада асоціації схвалила кроки, які Україна зробила досі щодо реформ у сфері боротьби з корупцією, боротьби з шахрайством, відмиванням грошей та верховенства права, а також закликала Україну докладати подальших зусиль у цих сферах", - ідеться у спільному пресрелізі за підсумками 8-го засідання Ради асоціації між ЄС та Україною.

Було також наголошено на першорядній важливості забезпечення незалежності, ефективності та сталості антикорупційної інституційної бази та уникнення політизації роботи всіх правоохоронних органів.

Рада асоціації схвалила основні кроки, зроблені Україною на шляху комплексної реформи судової системи у 2021 році та призначення нового керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

"Водночас наголосивши на невідкладній необхідності завершення відбору нового директора Національного антикорупційного бюро України та реформи Конституційного Суду України (КСУ), зокрема чіткому та прозорому конкурсному процесі відбору суддів", - ідеться у заяві.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кличко заявив про політичний тиск і переслідування місцевої влади столиці

Сибіга заявив про суттєвий прогрес у питанні використання заморожених російських активів

Глава МЗС Італії вважає участь в ініціативі PURL "передчасною"

Україна отримала запрошення від американської сторони відвідати США найближчим часом для продовження переговорів - Сибіга

Генсек НАТО: союзники продовжать невпинно підтримувати Україну

Кличко вручив нагороди від столиці захисникам і захисницям до Дня ЗСУ

Нардеп Тарасенко: у Держбюджеті-2026 передбачено майже 19 млрд грн на ветеранську політику

"Батьківщина" закликає створити коаліцію та уряд національної єдності - Тимошенко

Мелоні наголосила на важливості "зближення поглядів" між Європою та США для миру в Україні

"Євросолідарність" продовжить блокування трибуни на засіданні Ради – співголова фракції

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА