Інтерфакс-Україна
14:40 06.07.2022

Борис Джонсон заявив, що не має наміру подавати у відставку

2 хв читати
Борис Джонсон заявив, що не має наміру подавати у відставку

Прем'єр-міністр Великобританії Борис Джонсон заявив у середу, що не залишатиме своєї посади, незважаючи на черговий скандал.

"Робота прем'єра полягає в тому, щоб продовжувати виконувати свої функції. Саме це я і робитиму", - сказав він, виступаючи в парламенті.

Джонсон наголосив, що Великобританія стикається із серйозними проблемами, як із внутрішніми, так і з міжнародними. На вирішенні цих проблем він і має намір зосередитись.

Ці слова пролунали після того, як низка високопоставлених членів його уряду подала у відставку. Зокрема, пішли з посад близькі соратники Джонсона: голова МОЗ Великобританії Саджід Джавід та голова Мінфіну Ріші Сунак.

На цей крок вони пішли на тлі скандалу довкола одного із соратників Джонсона. Йдеться про заяви, згідно з якими Джонсон нібито не знав про розслідування щодо колишнього парламентського організатора Кріса Пінчера про сексуальні домагання у 2019 році. У вівторок стало відомо, що прем'єр-міністра було про це поінформовано, але він усе одно призначив Пінчера на посаду.

Пінчера звинуватили у сексуальних домаганнях до двох чоловіків минулого тижня, після чого він пішов у відставку. Пізніше з'ясувалося, що це не вперше, коли Пінчера звинувачували у таких речах, у 2019 році щодо нього проводилося розслідування. Однак, незважаючи на це, Джонсон призначив його на посаду парламентського організатора у лютому 2022 року.

Пізніше Джонсон вибачився за призначення Пінчера, заявивши, що в уряді немає місця тим, хто зловживає своєю владою.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Вибори не мають бути частиною мирної угоди — Айвазовська

Тимошенко пропонує робочій групі відмовитися від ідеї виборів під час війни

Наразі немає жодних перспектив організувати національний референдум - Айвазовська

"Слуга народу" внесла зміни в кошторис партії і направить 92 млн грн на Сили оборони – голова фракції

Арахамія: робоча група має визначити можливість одночасного онлайн та офлайн голосування на виборах

В Україні зруйновано значну кількість виборчих дільниць - Корнієнко

Наступне засідання робочої групи з підготовки законів щодо проведення виборів під час війни відбудеться до 9 січня - Корнієнко

Робоча група з підготовки законів щодо проведення виборів під час війни засідатиме 26 грудня - Корнієнко

"Євросолідарність" наполягає на неприпустимості виборів під час воєнного стану та референдуму щодо територій – заява фракції

Два комітети Ради рекомендують профільним міністерствам робити екологічні оцінки при будівництві ВЕС — Климпуш-Цинцадзе

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА