Інтерфакс-Україна
17:08 15.02.2022

Боррель від імені ЄС засудив звернення Держдуми до Путіна про визнання т. зв. Л/ДНР

1 хв читати
Боррель від імені ЄС засудив звернення Держдуми до Путіна про визнання т. зв. Л/ДНР

ЄС не сприймає рішення Держдуми РФ направити президенту Росії Володимиру Путіну звернення про визнання самопроголошених республік Донбасі незалежними державами, заявив глава дипломатії ЄС Жозеп Боррель.

"ЄС рішуче засуджує рішення Держдуми РФ направити президенту Путіну звернення про визнання неконтрольованих урядом (України - ІФ) районів Донецької та Луганської областей незалежними утвореннями", - написав Боррель у вівторок у Twitter.

При цьому Боррель нагадав про незмінну підтримку ЄС територіальної цілісності України в її визнаних на міжнародному рівні кордонах. Він закликав РФ виконувати свої зобов'язання і проводити роботу з урегулювання кризи навколо України в "нормандському форматі" та в Тристоронній контактній групі.

Також глава європейської дипломатії зазначив, що в разі, якщо Москва визнає "незалежність" т.зв. Л/ДНР, то це буде явним порушенням Мінських угод.

Держдума у вівторок затвердила постанову про негайне направлення президенту РФ звернення про необхідність визнання "ДНР" і "ЛНР".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Нардепи "Євросолідарності" ініціюють постанову Верховної Ради щодо захисту енергетики

Макрон висловив жаль з приводу того, що США "відмовляються від міжнародних правил"

Підгрупи робочої групи до кінця січня підготують пропозиції щодо виборів в особливий період та повоєнний час

Законодавство забороняє одночасне проведення виборів та референдуму - Ключковський

Тимошенко закликала дати "політичну відсіч" дискусіям про вибори під час війни

Фракція "Слуга народу" у понеділок розгляне кадрові питання, заслухає кандидатів на посади міністрів - Палійчук

Порошенко закликав дати правову оцінку діяльності підпільних "шкіл руского міра"

Більшість українців вважають, що Європа серйозно допомагає Україні, і не довіряють США – опитування

Глави МЗС України та Чехії домовилися "перегорнути сторінку нещодавніх обмінів заявами" та посилити політичний діалог на рівні міністерств

Фон дер Ляєн про мету засідання Коаліції охочих у Парижі: надати Україні надійні гарантії безпеки

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА