08:14 15.02.2022

Кулеба: ООН могла б стати активною учасницею дипломатичних переговорів для зниження напруги навколо України

1 хв читати
Кулеба: ООН могла б стати активною учасницею дипломатичних переговорів для зниження напруги навколо України

ООН могла б стати активною учасницею дипломатичних переговорів для зниження напруги навколо України, вважає міністр закордонних справ української держави Дмитро Кулеба.

"Переконаний: ООН може і має бути активною учасницею дипломатичних зусиль та партнерів для зниження напруги", - написав Кулеба у мікроблозі Twitter у понеділок увечері за підсумками переговорів із генеральним секретарем ООН Антоніу Гутеррешем.

Кулеба зазначив, що вони обговорили шляхи деескалації кризи безпеки, "створені РФ", наголосивши, що "дипломатія – єдиний відповідальний шлях".

Як повідомлялося, генсек ООН Антоніу Гутерреш у понеділок провів зустрічі у віртуальному форматі окремо з главою МЗС РФ Сергієм Лавровим та главою МЗС України Дмитром Кулебою.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Макрон закликав Трампа сконцентруватися на пріоритетних проблемах і вирішити ситуацію в Україні замість торгової війни з ЄС

Орбан звинуватив ЄС у "знищенні Європи" через фінансування "безнадійної" війни в Україні

Порошенко заявив про нелегітимність Путіна і необхідність демократичних виборів в РФ в контексті перемовин

Порошенко у Держдепі США обговорив зміцнення переговорних позицій України

Україна не має проводити вибори до припинення бойових дій, але така можливість є ознакою здорової демократії, вважає Келлог

Необхідно довести Келлогу, що вибори не є першочерговим питанням - нардеп Наливайченко

Удар по Ізюму – чергове нагадування про ціну війни, розв’язаною Росією – посол США

Єрмак та Волц обговорили необхідність організації особистих контактів між президентами України та США найближчим часом

Зеленський та прем'єр Австралії обговорили продовження оборонної допомоги та прямі інвестиції в український ОПК

Позитивно оцінюємо сигнали від Трампа, він розуміє що секрет РФ - у нафтодоларах - уповноважений президента

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА