Інтерфакс-Україна
18:41 21.12.2021

Зеленський про можливість особистої зустрічі з Путіним: Ми маємо робити все, щоб будувати різні формати зустрічей

1 хв читати
Зеленський про можливість особистої зустрічі з Путіним: Ми маємо робити все, щоб будувати різні формати зустрічей

Президент України Володимир Зеленський допускає можливість проведення особистої зустрічі з президентом Росії Володимиром Путіним, а також можливість створення нових переговорних майданчиків для врегулювання ситуації на Донбасі, які існуватимуть паралельно з "нормандською четвіркою".

"Я вважаю, що ми маємо робити все, щоб будувати різні формати зустрічей... Є "Нормандія", окремо є спілкування президента Сполучених Штатів із президентом Росії. Я знаю, що на різних рівнях відбуваються розмови... І ми маємо різні розмови. Там така багатовекторна йде розмова", - сказав Зеленський журналістам у вівторок у резиденції "Синьогора" в Івано-Франківській області, відповідаючи на запитання щодо можливості особистої зустрічі з президентом РФ Володимиром Путіним.

Водночас глава держави повідомив, що президент США передав йому багато важливих деталей щодо переговорів між Вашингтоном та Москвою, а також допустив можливість проведення і двосторонньої особистої зустрічі з Володимиром Путіним, і тристоронніх переговорів із залученням, ймовірно, президента США Джо Байдена.

"Усі працюють, і, можливо, ми вийдемо на зустріч двосторонню, можливо, на тристоронню", - зазначив Зеленський.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кличко заявив про політичний тиск і переслідування місцевої влади столиці

Сибіга заявив про суттєвий прогрес у питанні використання заморожених російських активів

Глава МЗС Італії вважає участь в ініціативі PURL "передчасною"

Україна отримала запрошення від американської сторони відвідати США найближчим часом для продовження переговорів - Сибіга

Генсек НАТО: союзники продовжать невпинно підтримувати Україну

Кличко вручив нагороди від столиці захисникам і захисницям до Дня ЗСУ

Нардеп Тарасенко: у Держбюджеті-2026 передбачено майже 19 млрд грн на ветеранську політику

"Батьківщина" закликає створити коаліцію та уряд національної єдності - Тимошенко

Мелоні наголосила на важливості "зближення поглядів" між Європою та США для миру в Україні

"Євросолідарність" продовжить блокування трибуни на засіданні Ради – співголова фракції

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА