Інтерфакс-Україна
15:18 16.12.2021

Депутати знову перенесли пленарний тиждень у січні

1 хв читати
Депутати знову перенесли пленарний тиждень у січні

Верховна Рада знову змінила календарний план своєї роботи у січні 2022 року й у пленарному режимі працюватиме в останній тиждень місяця (25-28 січня), а не 18–20 січня, як раніше планувалося.

За відповідну постанову №6429 у четвер проголосували 243 народних депутати.

Відповідно до внесених змін до календарного плану, з 17 до 21 січня парламентарі працюватимуть у комітетах, комісіях та депутатських фракціях і групах.

Як повідомлялося, депутати також працюватимуть у комітетах, комісіях та фракція 4-6 січня, а 10-14 січня – з виборцями.

Депутати вже вдруге менш як за місяць вносять зміни до календарного плану січня 2022 року.

Сьома сесія відповідно до Конституції відкриється першого вівторка лютого (1 лютого).

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Стати представником ЄС на переговорах з РФ не може людина, яка походить із великої країни Євросоюзу, вважає Мелоні

Рютте говорить, що в НАТО відомо про підтримку Китаєм РФ у війні проти України, але не коментує підготовку російських військових

Ормузька протока не входить до зони відповідальності НАТО, проте альянс готовий надати допомогу там у разі потреби – Рютте

Рютте: головним результатом саміту в Анкарі для України буде "залізна відданість" союзників подальшій підтримці

Британський прем'єр назвав інцидент у Ла-Манші за участю російського військового корабля безрозсудним

Німеччина готова брати участь у гарантуванні безпеки Ормузької протоки – Мерц

Сибіга: ми вітаємо сильну заяву G7 з новими кроками на підтримку України та посилення тиску на Росію

Країни G7 збільшать потужності ППО та далекобійної зброї, готові передати ліцензії на виробництво зброї в Україні – заява

Зеленський: з Абрамовичем був конкретний та специфічний діалог, він зрозумів нашу позицію

Путін не скористався можливістю зустрітися на полях G7 – Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА