11:30 19.10.2021

ВР обговорює дві кандидатури на посаду першого віце-спікера парламенту

1 хв читати
ВР обговорює дві кандидатури на посаду першого віце-спікера парламенту

Верховна Рада у вівторок продовжила розгляд питання про обрання першого заступника голови парламенту, який розпочала 8 жовтня.

Як повідомлялося, на цю посаду претендують два кандидати: Олександр Корнієнко (перший заступник голови фракції "Слуга народу") та Софія Федина (фракція "Європейська солідарність").

Серед основних завдань на посаді першого віце-спікера Корнієнко бачить реформування парламенту, зокрема Регламенту.

"У нас має вистачити політичної волі та експертизи реформувати і Регламент Верховної Ради. Необхідна... реформа парламентських процедур і процесів", - сказав Корнієнко на пленарному засіданні парламенту у вівторок.

Народний депутат висловився за проведення щомісяця у Верховній Раді Дня опозиції та за підготовку ухвалення закону про опозицію.

За словами Федини, парламент має стати "активним захисником України на міжнародній арені, особливо в контексті довіри наших партнерів до нас".

Вона назвала "дикою" ситуацію зі спробою прикрити злив спецоперації із затримання "вагнерівців", а також "замовчування "Офшор 95", який вбиває імідж України та підриває довіру інвесторів".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Велика Британія планує на 2 березня зустріч європейських лідерів для обговорення України та оборони - ЗМІ

Президент Польщі заявив про готовність прийняти американський військовий контингент із Німеччини

Єврокомісія спростовує інформацію про нібито запропоновану Україні угоду щодо критичних мінералів

Мережко: важливо, що резолюція РБ ООН не містить проросійських наративів

Кошта проведе відеоконференцію з лідерами ЄС, щоб напередодні спецсаміту заслухати Макрона про його зустріч із Трампом

Вучич назвав голосування щодо української резолюції в ГА ООН помилковим, варто було утриматися

Експрем'єр Великої Британії Джонсон бачить позитивні моменти у потенційній американо-українській угоді щодо рідкісноземельних металів

Міністр закордонних справ Туреччини щодо вступу України до НАТО: Ми не проти, але ми повинні бути реалістами

Загальна підтримка конфіскації заморожених активів РФ в ЄС поки відсутня – Каллас

ЄС запропонував Україні свою угоду щодо критичних мінералів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА