09:33 24.06.2021

Єрмак обговорив із Нуланд деталі візиту Зеленського до США - Офіс президента

1 хв читати
Єрмак обговорив із Нуланд деталі візиту Зеленського до США - Офіс президента

Керівник Офісу президента України Андрій Єрмак провів телефонну розмову із заступником державного секретаря США з політичних питань Вікторією Нуланд.

"Співрозмовники обговорили деталі майбутнього візиту президента України Володимира Зеленського до США на запрошення президента США Джо Байдена", - повідомляє Офіс президента.

У свою чергу Нуланд запевнила Єрмака у непохитній підтримці з боку Вашингтону територіальної цілісності й суверенітету України, а також у питаннях реалізації Мінських домовленостей урегулювання ситуації на Донбасі.

Єрмак також поінформував американських партнерів про впровадження реформ в Україні та розповів про кроки з реалізації європейських та євроатлантичних прагнень держави.

"Заступниця Держсекретаря США відзначила важливість продовження розпочатих реформ для зміцнення України, зокрема реформи у сфері корпоративного управління та боротьби з корупцією, й запевнила у підтримці з боку Сполучених Штатів цих зусиль", - ідеться в повідомленні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Порошенко привітав енергетичні санкції США проти Росії

Сибіга про заяву Туска: кожне вирішене двостороннє питання - це удар по Москві

Київ залишається прихильником стабільного і процвітаючого Лівану та партнерської співпраці з ним

Зеленський про мир із РФ: Дуже важливо, щоб були серйозні гарантії безпеки для України і для всієї Європи

США змусили ЗСУ дозволити 30-ти тисячному угрупованню РФ спокійно відступити з Херсона у 2022 р. - американський автор

Німеччина надасть Україні великий пакет військової допомоги - ЗМІ

Стармер відвідає Україну, щоб обговорити розміщення миротворчих сил - ЗМІ

Заяви Навроцького про членство України в ЄС і НАТО ставлять кон'юнктурні міркування вище стратегічних інтересів Польщі

"Євросолідарність" має намір блокувати законопроєкт про регулювання підприємницької діяльності

ДБР розслідуватиме дії працівників прокуратури, які проводили обшуки у працівників мерії - КМДА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА