Інтерфакс-Україна
11:41 01.06.2021

Практика призначення бізнесменів головами місцевих адміністрацій "загалом" закінчилася - Кирило Тимошенко

1 хв читати
Практика призначення бізнесменів головами місцевих адміністрацій "загалом" закінчилася - Кирило Тимошенко

В Офісі президента "загалом" відмовилися від практики призначення бізнесменів на посади голів обласних адміністрацій, повідомив в ексклюзивному інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна" заступник голови Офісу президента Кирило Тимошенко.

"У більшості випадків не хочеться призначати таких людей, тому що на їхніх бізнес-територіях є якісь свої інтереси і не хочеться, щоб ці інтереси стали попереду інтересів держави. На рівні Офісу президента загалом практика з бізнесменами закінчилася. Тепер це бюрократи, політики, управлінці, виконавча влада", - сказав він.

Він нагадав, що останнім часом змінили велику кількість голів адміністрацій, зазначивши, що "десь, не сперечаюся, промахнулися".

"Одразу скажу - будуть ще заміни голів обладміністрацій найближчим часом, оскільки є проблеми з деякими областями. Відкривати такі заміни поки що рано, але це відбудеться протягом двох тижнів. Поки що шукаємо кандидатів", - сказав Тимошенко.

За його словами, "нам у допомогу буде формат проведення прискорених курсів в академії при президентові, куди ми набираємо людей у декілька потоків".

Тимошенко зазначив, що в Офісі президента "змогли загалом врівноважити історію з мерами. З ними потрібно знаходити точки дотику, у них є свої прохання, проблеми і ми намагаємося їх вирішувати".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ЦВК ухвалила постанову про створення АІКС "Всеукраїнський референдум" у системі "Вибори"

Нардеп Сірко про переговори у Флориді: Загальні слова без плану дій

"Євросолідарність" ініціює спецзасідання Ради щодо переговорів у США і просить запросити на неї Зеленського

Перемовини Зеленського та Трампа нічого суттєво не змінили - голова комітету Ради із зовнішньої політики

Вибори не мають бути частиною мирної угоди — Айвазовська

Наразі немає жодних перспектив організувати національний референдум - Айвазовська

"Слуга народу" внесла зміни в кошторис партії і направить 92 млн грн на Сили оборони – голова фракції

Арахамія: робоча група має визначити можливість одночасного онлайн та офлайн голосування на виборах

В Україні зруйновано значну кількість виборчих дільниць - Корнієнко

Наступне засідання робочої групи з підготовки законів щодо проведення виборів під час війни відбудеться до 9 січня - Корнієнко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА