Інтерфакс-Україна
18:31 13.04.2021

Кулеба запропонував країнам НАТО 10 кроків для підтримки України на тлі ескалації РФ

1 хв читати
Кулеба запропонував країнам НАТО 10 кроків для підтримки України на тлі ескалації РФ

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба під час засідання Комісії Україна-НАТО запропонував країнам-членам 10 кроків для підтримки України на тлі ескалації військових дій Росією.

"Я також запропонував союзникам по НАТО 10 конкретних кроків, які вони можуть зробити для того, щоб оперативно та змістовно, по суті нас підтримати в цій ситуації", - сказав він в онлайн-включенні на Facebook у вівторок.

Міністр наголосив, що під час засідання Комісії Україна-НАТО абсолютно всі держави-члени НАТО, союзники висловилися на підтримку України.

"Ні в кого немає якихось різночитань щодо того, що відбувається на кордоні з Україною і хто це робить. Тобто є абсолютний консенсус на підтримку України в цій ситуації", - повідомив глава МЗС.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Нардепи "Євросолідарності" ініціюють постанову Верховної Ради щодо захисту енергетики

Макрон висловив жаль з приводу того, що США "відмовляються від міжнародних правил"

Підгрупи робочої групи до кінця січня підготують пропозиції щодо виборів в особливий період та повоєнний час

Законодавство забороняє одночасне проведення виборів та референдуму - Ключковський

Тимошенко закликала дати "політичну відсіч" дискусіям про вибори під час війни

Фракція "Слуга народу" у понеділок розгляне кадрові питання, заслухає кандидатів на посади міністрів - Палійчук

Порошенко закликав дати правову оцінку діяльності підпільних "шкіл руского міра"

Більшість українців вважають, що Європа серйозно допомагає Україні, і не довіряють США – опитування

Глави МЗС України та Чехії домовилися "перегорнути сторінку нещодавніх обмінів заявами" та посилити політичний діалог на рівні міністерств

Фон дер Ляєн про мету засідання Коаліції охочих у Парижі: надати Україні надійні гарантії безпеки

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА