Інтерфакс-Україна
21:28 25.03.2021

Байден має намір домагатися переобрання в 2024 році

1 хв читати
Байден має намір домагатися переобрання в 2024 році

Президент США Джо Байден збирається переобиратися на другий президентський термін у 2024 році.

"Я планую балотуватися на другий термін. Я очікую цього", - заявив 78-річний Байден, відповідаючи на питання журналістів.

Він додав, що найімовірніше разом із ним буде переобиратися чинний віце-президент США Камала Гарріс.

Байден зазначив, що не знає, чи виступить його суперником попередній президент США Дональд Трамп.

"Я уявлення не маю. Я навіть не знаю, чи буде існувати Республіканська партія", - відповів американський лідер на питання про Трампа.

Разом із тим Байден наголосив, що гарантувати його участь у переобранні складно, оскільки до виборів ще довго.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Раді пропонують посилити підслідність НАБУ та САП

Зеленський: з Абрамовичем був конкретний та специфічний діалог, він зрозумів нашу позицію

Путін не скористався можливістю зустрітися на полях G7 – Зеленський

ІНП Польщі виступив проти прирівнювання УПА до Армії Крайової і заявив, що остання є натхненням для нових поколінь

Зеленський на полях G7: поки ніяких гальмувань у відкритті кластерів ніхто не бачить

Зеленський і Мерц обговорили посилення української ППО і реалізацію нових домовленостей

Зеленський за підсумками зустрічей на G7: всі вважають необхідним зупинити війну і не бачать бажання з боку РФ

Трамп заявляє, що робитиме все можливе для врегулювання ситуації в Україні

Зеленський про зустрічі на полях G7: головне – посилити ППО та підштовхнути дипломатію для завершення війни

Велика Британія включила до санкційного списку 27 танкерів, зокрема три судна для перевезення скрапленого природного газу

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА