20:55 01.03.2021

Українські дипломати представили "Кримську платформу" в ОБСЄ

2 хв читати
Українські дипломати представили "Кримську платформу" в ОБСЄ

Перший заступник міністра закордонних справ України Еміне Джапарова під час онлайн-брифінгу для делегацій держав-учасниць Організації з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ) представила мету, структуру й плани роботи Кримської платформи, повідомляє прес-служба МЗС України в понеділок.

Зазначається, що Джапарова також закликала членів Організації взяти активну участь в її першому саміті, який відбудеться 23 серпня 2021 року в Києві.

"Дуже важливо спільно шукати відповіді на весь комплекс наслідків тимчасової окупації Криму і тримати цю проблему в постійному полі зору міжнародної спільноти", - наводить слова Джапарової прес-служба МЗС.

Окрім заступника міністра закордонних справ, у брифінгу брали участь також постійний представник президента України в АР Крим Антон Кориневич і заступник міністра оборони України з питань європейської інтеграції Анатолій Петренко.

Антон Кориневич висвітлив широкий спектр порушень прав людини й основних свобод російської окупаційної владою в Криму.

Анатолій Петренко представив факти, що підтверджують тривалу мілітаризацію Росією тимчасово окупованого півострова і Чорноморсько-Азовського регіону, яка становить загрозу для всього простору ОБСЄ.

Іноземні партнери підтвердили непохитну підтримку суверенітету й територіальної цілісності України в межах її міжнародно визнаних кордонів, рішуче засудили порушення прав людини в Криму, його мілітаризацію, а також просування Росією дезінформації з метою приховування негативних наслідків окупації.

Як повідомлялося, 26 лютого президент України Володимир Зеленський підписав указ про створення організаційного комітету з підготовки та проведення в Україні установчого саміту Кримської платформи, який заплановано на 23 серпня.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Ландсбергіс: Україна має бути готовою розробити з Європою власну угоду щодо миру, і бути готовими відкинути угоду Трампа, якщо та буде погана

УВКБ ООН за зиму допомогло більш ніж 250 тис. українців - Верещук

Велика Британія планує на 2 березня зустріч європейських лідерів для обговорення України та оборони - ЗМІ

Президент Польщі заявив про готовність прийняти американський військовий контингент із Німеччини

Єврокомісія спростовує інформацію про нібито запропоновану Україні угоду щодо критичних мінералів

Рада не підтримала пропозицію викликати Свириденко для пояснення ситуації з угодою щодо рідкісноземельних металів

Мережко: важливо, що резолюція РБ ООН не містить проросійських наративів

Кошта проведе відеоконференцію з лідерами ЄС, щоб напередодні спецсаміту заслухати Макрона про його зустріч із Трампом

Вучич назвав голосування щодо української резолюції в ГА ООН помилковим, варто було утриматися

Експрем'єр Великої Британії Джонсон бачить позитивні моменти у потенційній американо-українській угоді щодо рідкісноземельних металів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА