15:28 05.01.2021

Санду сподівається обговорити із Зеленським безпеку в регіоні та євроінтеграційні реформи

1 хв читати
Санду сподівається обговорити із Зеленським безпеку в регіоні та євроінтеграційні реформи

Президент Молдови Майя Санду сподівається під час офіційного візиту до Києва 12 січня обговорити з президентом України Володимиром Зеленським питання безпеки в регіоні та реформи на шляху Молдови та України до ЄС.

"Ми хочемо відновити відносини, тому що якась робота була на рівні урядів, але на рівні президентів узагалі не було жодних зустрічей за ці чотири роки, і нам важливо відновити відносини. У нас є багато конкретних питань, на які ми маємо знайти відповіді. Це і питання безпеки в регіоні, і питання нашого шляху в Європейський Союз, ті реформи, які ми маємо впроваджувати, щоб наблизити наші країни в ЄС. І, звісно, питання про делімітацію кордонів, і щодо гідроелектростанції. Тобто конкретні питання", - сказала Санду в інтерв'ю DW.

Вона наголосила, що для Молдови важливо, щоб і з Румунією, і з Україною були хороші відносини.

"У січні я поїду до Києва, щоб зустрітися з паном Зеленським, президентом України, і це лише початок", - вказала Санду.

Як повідомлялося, заступник керівника Офісу президента України, дипломатичний радник президента України Ігор Жовква заявив, що новообраний президент Молдови Майя Санду планує відвідати Україну з офіційним візитом 12 січня 2021 року.

 

ОСТАННЄ

Угода з США є угодою про збереження Української держави, вважає Порошенко

Рубіо: ми маємо дізнатися вимоги росіян, щоб дійсно зрозуміти чи хочуть вони миру

Варшава не відправлятиме свої війська в Україну, але готова надати логістичну підтримку - Туск

Ландсбергіс: Україна має бути готовою розробити з Європою власну угоду щодо миру, і бути готовими відкинути угоду Трампа, якщо та буде погана

УВКБ ООН за зиму допомогло більш ніж 250 тис. українців - Верещук

Велика Британія планує на 2 березня зустріч європейських лідерів для обговорення України та оборони - ЗМІ

Президент Польщі заявив про готовність прийняти американський військовий контингент із Німеччини

Єврокомісія спростовує інформацію про нібито запропоновану Україні угоду щодо критичних мінералів

Рада не підтримала пропозицію викликати Свириденко для пояснення ситуації з угодою щодо рідкісноземельних металів

Мережко: важливо, що резолюція РБ ООН не містить проросійських наративів

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА