Інтерфакс-Україна
16:25 28.12.2020

Кулеба: Україна продовжить свій шлях як частина Заходу, тому що її розрив із "руським миром" остаточний

1 хв читати
Кулеба: Україна продовжить свій шлях як частина Заходу, тому що її розрив із "руським миром" остаточний

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба вважає, що Київ здатний знайти компроміси для миру з Росією, однак наголошує, що Україна остаточно порвала з "руським миром" і бачить свій шлях як частина Заходу.

В інтерв'ю німецькому виданню Internationale Politik, відповідаючи на запитання про те, що "пропоновані українські та російські умови мирної угоди, як і раніше, здаються несумісними", Кулеба сказав: "Це мистецтво дипломатії. В історії є багато прикладів того, як країни з несумісними позиціями, нарешті, дійшли згоди через довгий час".

"Але ми в жодному разі не відступимо від двох основоположних принципів. По-перше, Україна ніколи не відмовиться від Криму чи Донбасу. А по-друге, Україна продовжить свій шлях як європейська країна, як частина Заходу, тому що її розрив із "руським миром" остаточний. Все інше - питання часу і дипломатії", - наголосив глава українського зовнішньополітичного відомства.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Макрон запропонував Трампу провести засідання G7 за участі РФ та України, Рютте підніме українську тему в Давосі

"Євросолідарність" ініціює достроковий розпуск ТСК Верховної Ради – заява фракції

Ексзаступник голови ЦВК: "Референдум про мир" є радше політичною метафорою, ніж визначеним правовим інструментом

Головний мишолов резиденції уряду Великої Британії знову сколихнув ЗМІ та соціальні мережі

Нардеп Копитін: Закиди Тимошенко на мою адресу безпідставні

Бюджетна комісія Київради не підтримала рішення про фіндопомогу киянам та комунальникам, заявяють у "Євросолідарності"

Туск: Саме Росія відхилила мирний план, підготовлений США, а не Зеленський

Буймістер вийшла з фракції "Батьківщина" в Раді

Нардепами за виборчим списком "Слуги народу" можуть стати Кравець та Карабута

Тимошенко: Заявляю, що оприлюднені аудіозаписи не мають до мене жодного відношення

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА